Okulary Converse

Converse to kultowa amerykańska marka, która zasłynęła przede wszystkim z produkcji sportowych, a w późniejszych latach także casualowych i streetwearowych butów. Firma powstała na początku ubiegłego wieku i cieszy się ogromną popularnością wśród klientów w każdym wieku. Dziś Converse zajmuje się także produkcją odzieży i akcesoriów, w tym także okularów. Okulary Converse inspirowane są miejskim stylem i charakterem nawiązują do kultowych trampek firmy. Z tego powodu wśród okularów Converse próżno szukać eleganckich i klasycznych oprawek. Okulary Converse oferują za to luźny, sportowy styl, który gwarantuje wygodę i modny look.

Okulary Converse to produkt, który skierowany jest przede wszystkim do osób młodych, które lubią aktywnie spędzać czas. Oprawki do okularów korekcyjnych tej marki to gwarancja sportowego luzu i modne wzory. W tych okularach będziesz dobrze wyglądać zarówno w szkole, klubie czy też jeżdżąc na deskorolce. Uniwersalny, casualowy charakter tych okularów nadaje się jednak także do bardziej eleganckich kreacji. W naszej ofercie znajdziesz różne okulary Converse, które zaprojektowane zostały z myślą o nastolatkach i dzieciach, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby mogły je nosić także osoby dorosłe, które lubią modne dodatki. W końcu wiek, to tylko liczba.

Poznaj aktualne trendy w modzie okularowej.

Okulary Converse – oprawki i kolorystyka

W naszej ofercie znajdziesz okulary Converse, które sprawią, że na pewno wyróżnisz się z tłumu. Warto jednak pamiętać o kilku sprawach. Dobierając okulary korekcyjne do naszego wyglądu i stylu ubierania, powinniśmy zwracać uwagę przede wszystkim na kształt i kolorystykę oprawek.

Kształty oprawek

W naszej ofercie znajdziesz okulary Converse, które posiadają pełną oprawkę w kształcie kanciastym. Takie oprawki zapewniają swobodne pole widzenia i pasują do różnych kształtów twarzy.

Kolorystka

W Fielmann oferujemy okulary Converse w kolorach czarnym, niebieskim i czerwonym. Jeśli nie wiesz, na jaki kolor się zdecydować, możesz skorzystać z naszej wirtualnej przymierzalni, dzięki której bez wychodzenia z domu sprawdzisz, w jakim kolorze jest Ci do twarzy.

Materiały

Marka Converse słynie z wysokiej jakości produktów. To samo dotyczy okularów tej marki. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości oprawki Converse wykonane z metalu lub wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Dobór okularów do kształtu twarzy

Aby dobrze prezentować się w okularach, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na dobranie odpowiedniego kształtu oprawek do naszej twarzy. Na przykład oprawki kanciaste doskonale sprawdzą się u osób, które mają twarz okrągłą lub owalną. Dowiedz się więcej o doborze oprawek do kształtu twarzy z tego artykułu. Naturalnie najważniejsze jest to, abyśmy w okularach po prostu dobrze się czuli, niezależnie od tego, czy nasz wybór jest zgodny z tymi zasadami.

Gwarancje Fielmann

Kupowanie okularów – zwłaszcza w sieci – może być stresujące. Właśnie dlatego w Fielmann oferujemy naszym klientom specjalne gwarancje. Dzięki temu zakup okularów to czysta przyjemność.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli w ciągu 6 tygodni po dokonaniu zakupu w salonie Fielmann znajdziesz gdzie indziej taki sam produkt w niższej cenie, przyjmiemy towar z powrotem i zwrócimy Ci pieniądze.

3 lata gwarancji na nasze okulary

W salonach Fielmann kupujesz sprawdzoną jakość z 3-letnią gwarancją. Wszystkie oprawki z kolekcji Fielmann dla dorosłych i dla dzieci spełniają wymogi normy DIN EN ISO 12870.

Gwarancja satysfakcji

Jeśli Twoje nowe okulary nie spełniają Twoich oczekiwań, przyjmiemy je z powrotem i zwrócimy Ci pieniądze. W każdej chwili.