• moje konto
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Terminy
  Znajdź salon Fielmann w Twojej okolicy

  Odkryj nasze soczewki kontaktowe Atrea

  Atrea: Soczewki kontaktowe w jakości Fielmann

  Fielmann to wysoka jakość w korzystnej cenie. Również w przypadku soczewek. Mając to na uwadze, stworzyliśmy naszą nową markę soczewek kontaktowych Atrea. Atrea łączy w sobie nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę w dopasowywaniu soczewek kontaktowych z jasną obietnicą cenową.

  Odpowiednie soczewki kontaktowe dla każdego oka

  Wymogi stawiane soczewkom kontaktowym są tak różne, jak różni są ludzie. Dlatego Atrea oferuje bogaty wybór wysokiej jakości soczewek jednodniowych i miesięcznych w dwóch kategoriach jakości: Select i Excellence. 

  Optrócz soczewek sferycznych asortyment marki Atrea obejmuje także soczweki toryczne do korekcji astygmatyzmu oraz soczewki wielkoogniskowe odpowiednie do korygowania prezbiopii. W ten sposób  zapewniamy że zawsze znajdziesz soczewkę kontaktową dostosowaną do Twoich potrzeb. Chętnie Ci doradzimy w wyborze odpowiednich soczewek kontaktowych Atrea.

  Bezkompromisowy komfort dzień po dniu: czy to podczas uprawiania sportu, na urlopie, czy w życiu codziennym – soczewki Atrea towarzyszą Ci zawsze i wszędzie. Dzięki prostemu, elastycznemu i higienicznemu stosowaniu soczewki nadają się do noszenia okazjonalnego oraz do noszenia na co dzień.

  Dobry i trwały komfort noszenia: nasze miesięczne soczewki Atrea nadają się do regularnego noszenia. Przy odpowiedniej pielęgnacji materiał wiążący wilgoć zapewnia maksymalny komfort i ostre, wyraźne widzenie przez cały dzień. 

  ATREA SELECT
  Doskonałe soczewki kontaktowe do codziennego noszenia, wykonane z nowoczesnego, miękkiego materiału hydrożelowego, zapewniające wysoki komfort noszenia. Dostępne jako soczewki jednodniowe i miesięczne.

  ATREA EXCELLENCE
  Najnowocześniejsze komfortowe soczewki kontaktowe wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego o zwiększonej przepuszczalności, zapewniające maksymalny komfort od rana do nocy. Dostępne jako soczewki jednodniowe i miesięczne.

  Jak nosić soczewki kontaktowe

  Czy masz już w domu nowe soczewki kontaktowe Atrea? Pokażemy Ci, na co należy zwrócić uwagę podczas ich noszenia. W przypadku pytań dotyczących soczewek kontaktowych lub środków pielęgnacyjnych jesteśmy do Twojej dyspozycji pod bezpłatnym numerem telefonu 800 343 562 i adresem mailowym serwisklienta@fielmann.com oraz w naszych Social Media i salonach Fielmann.

  Handhabungsbroschüre Kontaktlinsen PL

  Więcej informacji:

  Zapraszamy do zakupu soczewek kontaktowych w wybranym miejscu i o wybranej porze:

  W salonie:
  Zapraszamy do skorzystania z  porad naszych ekspertów na miejscu. Wybrane soczewki kontaktowe można od razu zabrać ze sobą do domu.

  Online:
  Zamówienia można złożyć na stronie fielmann.pl/atrea.

  Zeichenfläche 4 user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 pobraniem PayPal Visa Mastercard dobirka