Odkryj nasze soczewki kontaktowe i środki pielęgnacyjne Atrea

(0)

Atrea: soczewki kontaktowe i środki pielęgnacyjne w jakości Fielmann

Fielmann to jakość w rozsądnej cenie. Również w przypadku soczewek kontaktowych. Mając to na uwadze, stworzyliśmy naszą nową markę Atrea, w ramach której oferujemy soczewki kontaktowe i środki pielęgnacyjne. Atrea łączy w sobie nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę w dopasowywaniu soczewek kontaktowych z jasną obietnicą korzystnej ceny.

Nasza marka w rozsądnej cenie

Kup online teraz

Odkryj teraz naszą bogatą ofertę jednodniowych i miesięcznych soczewek Atrea oraz nowych środków pielęgnacyjnych Atrea Care.

Odpowiednie soczewki kontaktowe dla każdego oka

Wymogi stawiane soczewkom kontaktowym są tak różne, jak różni są ludzie. Dlatego Atrea oferuje bogaty wybór wysokiej jakości soczewek jednodniowych i miesięcznych w dwóch kategoriach jakości: Select i Excellence. 

Optrócz soczewek sferycznych asortyment marki Atrea obejmuje także soczweki toryczne do korekcji astygmatyzmu oraz soczewki wielkoogniskowe odpowiednie do korygowania prezbiopii. W ten sposób  zapewniamy że zawsze znajdziesz soczewkę kontaktową dostosowaną do Twoich potrzeb. Chętnie Ci doradzimy w wyborze odpowiednich soczewek kontaktowych Atrea.

SOCZEWKI JEDNODNIOWE ATREA
Bezkompromisowy komfort dzień po dniu: czy to podczas uprawiania sportu, na urlopie, czy w życiu codziennym – soczewki Atrea towarzyszą Ci zawsze i wszędzie. Dzięki prostemu, elastycznemu i higienicznemu stosowaniu soczewki nadają się do noszenia okazjonalnego oraz do noszenia na co dzień.

SOCZEWKI MIESIĘCZNE ATREA
Dobry i trwały komfort noszenia: nasze miesięczne soczewki Atrea nadają się do regularnego noszenia. Przy odpowiedniej pielęgnacji materiał wiążący wilgoć zapewnia maksymalny komfort i ostre, wyraźne widzenie przez cały dzień.

ATREA SELECT

Doskonałe soczewki kontaktowe do codziennego noszenia, wykonane z nowoczesnego, miękkiego materiału hydrożelowego, zapewniające wysoki komfort noszenia. Dostępne jako soczewki jednodniowe i miesięczne.

ATREA EXCELLENCE

Najnowocześniejsze komfortowe soczewki kontaktowe wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego o zwiększonej przepuszczalności, zapewniające maksymalny komfort od rana do nocy. Dostępne jako soczewki jednodniowe i miesięczne.

Zawsze dobry wybór: środki pielęgnacyjne marki Atrea Care

Podczas stosowania soczewek kontaktowych najważniejsza jest higiena. Produkty Atrea Care to odpowiednie środki pielęgnacyjne dopasowane do Twoich potrzeb, dzięki którym możesz cieszyć się długo swoimi soczewkami kontaktowymi.

Atrea Care Saline jest roztworem soli fizjologicznej o wszechstronnym zastosowaniu, używanym do przepłukiwania miękkich i twardych soczewek kontaktowych oraz rozpuszczania tabletek do usuwania białek. Nasz płyn oksydacyjny Atrea Care Peroxid czyści, dezynfekuje i neutralizuje miękkie i twarde soczewki kontaktowe w ciągu jedynie dwóch godzin. Osoby, które szukają płynu wielofunkcyjnego, usatysfakcjonuje Atrea Care ALL-IN-ONE: łączy w sobie łatwe użytkowanie i głębokie zdolności oczyszczające, jest dobrze tolerowana i nadaje się idealnie do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych.

Środki pielęgnacyjne Atrea Care

Kup online teraz

Niezależnie od tego, czy chodzi o płyn wielofunkcyjny, płyn oksydacyjny czy roztwór soli fizjologicznej: zaopatrz się w odpowiedni środek pielęgnacyjny do swoich soczewek kontaktowych Atrea – w sprawdzonej jakości Fielmann i, jak zawsze, w rozsądnej cenie.

Jak nosić soczewki kontaktowe

Czy masz już w domu nowe soczewki kontaktowe Atrea? Pokażemy Ci, na co należy zwrócić uwagę podczas ich noszenia. W przypadku pytań dotyczących soczewek kontaktowych lub środków pielęgnacyjnych jesteśmy do Twojej dyspozycji pod bezpłatnym numerem telefonu 800 343 562 i adresem mailowym serwisklienta@fielmann.com oraz w naszych Social Media i salonach Fielmann.

Kupuj swoje produkty Atrea kiedy chcesz i jak chcesz:

Zapraszamy do zakupu soczewek kontaktowych w wybranym miejscu i o wybranej porze:

W salonie:
Zapraszamy do skorzystania z  porad naszych ekspertów na miejscu. Wybrane soczewki kontaktowe można od razu zabrać ze sobą do domu.

Znajdź najbliższy salon Fielmann (0)

Online:

Zamówienia można złożyć na stronie fielmann.pl/soczewki-kontaktowe/marka/atrea/.

Kup soczewki kontaktowe Atrea bezpośrednio w sklepie internetowym (0)