• moje konto
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Usługi
  Znajdź salon Fielmann w Twojej okolicy

  Odkryj nasze soczewki kontaktowe Atrea

  Atrea: Soczewki kontaktowe w jakości Fielmann

  Fielmann to wysoka jakość w korzystnej cenie. Również w przypadku soczewek. Mając to na uwadze, stworzyliśmy naszą nową markę soczewek kontaktowych Atrea. Atrea łączy w sobie nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę w dopasowywaniu soczewek kontaktowych z jasną obietnicą cenową.

  ZNAJDŹ TERAZ IDEALNE SOCZEWKI KONTAKTOWE MARKI ATREA.

  Odpowiednie soczewki kontaktowe dla każdego oka

  Wymogi stawiane soczewkom kontaktowym są tak różne, jak różni są ludzie. Dlatego Atrea oferuje bogaty wybór wysokiej jakości soczewek jednodniowych i miesięcznych w dwóch kategoriach jakości: Select i Excellence. 

  Optrócz soczewek sferycznych asortyment marki Atrea obejmuje także soczweki toryczne do korekcji astygmatyzmu oraz soczewki wielkoogniskowe odpowiednie do korygowania prezbiopii. W ten sposób  zapewniamy że zawsze znajdziesz soczewkę kontaktową dostosowaną do Twoich potrzeb. Chętnie Ci doradzimy w wyborze odpowiednich soczewek kontaktowych Atrea.

  Bezkompromisowy komfort dzień po dniu: czy to podczas uprawiania sportu, na urlopie, czy w życiu codziennym – soczewki Atrea towarzyszą Ci zawsze i wszędzie. Dzięki prostemu, elastycznemu i higienicznemu stosowaniu soczewki nadają się do noszenia okazjonalnego oraz do noszenia na co dzień.

  Dobry i trwały komfort noszenia: nasze miesięczne soczewki Atrea nadają się do regularnego noszenia. Przy odpowiedniej pielęgnacji materiał wiążący wilgoć zapewnia maksymalny komfort i ostre, wyraźne widzenie przez cały dzień. 

  ATREA SELECT
  Doskonałe soczewki kontaktowe do codziennego noszenia, wykonane z nowoczesnego, miękkiego materiału hydrożelowego, zapewniające wysoki komfort noszenia. Dostępne jako soczewki jednodniowe i miesięczne.

  ATREA EXCELLENCE
  Najnowocześniejsze komfortowe soczewki kontaktowe wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego o zwiększonej przepuszczalności, zapewniające maksymalny komfort od rana do nocy. Dostępne jako soczewki jednodniowe i miesięczne.

  Jak nosić soczewki kontaktowe

  Czy masz już w domu nowe soczewki kontaktowe Atrea? Pokażemy Ci, na co należy zwrócić uwagę podczas ich noszenia. W przypadku pytań dotyczących soczewek kontaktowych lub środków pielęgnacyjnych jesteśmy do Twojej dyspozycji pod bezpłatnym numerem telefonu 800 343 562 i adresem mailowym serwisklienta@fielmann.com oraz w naszych Social Media i salonach Fielmann.

  Więcej informacji:

  Zapraszamy do zakupu soczewek kontaktowych w wybranym miejscu i o wybranej porze:

  W salonie:
  Zapraszamy do skorzystania z  porad naszych ekspertów na miejscu. Wybrane soczewki kontaktowe można od razu zabrać ze sobą do domu.

  Online:
  Zamówienia można złożyć na stronie fielmann.pl/atrea.

  Zeichenfläche 4 user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 pobraniem PayPal Visa Mastercard dobirka