Odkryj nasze soczewki kontaktowe i środki pielęgnacyjne Atrea

(0)

Atrea: soczewki kontaktowe i środki pielęgnacyjne w jakości Fielmann

Fielmann to jakość w rozsądnej cenie. Również w przypadku soczewek kontaktowych. Mając to na uwadze, stworzyliśmy naszą nową markę Atrea, w ramach której oferujemy soczewki kontaktowe i środki pielęgnacyjne. Atrea łączy w sobie nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę w dopasowywaniu soczewek kontaktowych z jasną obietnicą korzystnej ceny.

Nasza marka w rozsądnej cenie

Kup online teraz

Odkryj teraz naszą bogatą ofertę jednodniowych i miesięcznych soczewek Atrea oraz nowych środków pielęgnacyjnych Atrea Care.

Odpowiednie soczewki kontaktowe dla każdego oka

Wymogi stawiane soczewkom kontaktowym są tak różne, jak różni są ludzie. Dlatego Atrea oferuje bogaty wybór wysokiej jakości soczewek jednodniowych i miesięcznych w dwóch kategoriach jakości: Select i Excellence. 

Optrócz soczewek sferycznych asortyment marki Atrea obejmuje także soczweki toryczne do korekcji astygmatyzmu oraz soczewki wielkoogniskowe odpowiednie do korygowania prezbiopii. W ten sposób  zapewniamy że zawsze znajdziesz soczewkę kontaktową dostosowaną do Twoich potrzeb. Chętnie Ci doradzimy w wyborze odpowiednich soczewek kontaktowych Atrea.