Okularowe szkła przeciwsłoneczne z ochroną UV

Nie trzeba być zakochanym, aby patrzeć przez różowe okulary. Kolorowe szkła okularowe zatroszczą się o Twój nastrój.

Czy świat wydaje się zbyt szary? Najlepiej postąpić jak Johann Wolfgang Goethe: spójrz przez żółte szkła, a wzejdzie słońce, gdy na zewnątrz pada deszcz. Czerwień stymuluje, zieleń harmonizuje, a błękit relaksuje; tak przynajmniej ujmuje to „Teoria kolorów”. Jeżeli checsz być kolorystycznie na czasie, aktualne trendy to morela i lazurowy błękit, jak również mięta i odcienie cytrusowe.

Filtr UV w okularowych szkłach przeciwsłonecznych w salonach Fielmann

W przypadku intensywnego promieniowania słonecznego zalecane są szkła przeciwsłoneczne chroniące przed promieniowaniem o długości do 400 nanometrów: optyk w salonie Fielmann udzieli Ci dodatkowych informacji.

W salonach Fielmann możesz do woli sięgać po najróżniejsze barwy i wybrać z naszej bogatej oferty swój ulubiony kolor, jak i dowolny stopień barwienia. Wszystko jest możliwe! Lustrzane szkła lub szkła ze stopniowo wygaszanym kolorem, z powłokami uszlachetniającymi oraz szkła korekcyjne. Upodobania i potrzeby nie znają tu granic. Wszystkie okularowe szkła przeciwsłoneczne w salonach Fielmann jedno na pewno gwarantują: ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV!