Zeichenfläche 4 Servi c e d a c oustique auditi v e Servizio per appa r e c chi acustici Compass Rechnung PayPal Visa Mastercard

Firma Fielmann wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić użytkownikowi najlepszą możliwą obsługę. Kontynuacja przeglądania stron internetowych firmy Fielmann oznacza zgodę użytkownika na korzystanie z plików cookie.

Wyszukiwarka salonów
Fielmann w Państwa okolicy

Impressum

Fielmann AG
Weidestraße 118a
22083 Hamburg
Tel.: 040/270 76 0
Faks: 040/270 76 399
Adres e-mail: kundenservice@fielmann.com
Adres internetowy: www.fielmann.de

Zarząd:

Marc Fielmann, Michael Ferley,
Dr. Bastian Körber, G. Alexander Zeiss

Rejestr handlowy:

Amtsgericht Hamburg unter HRB 56098

Nr identyfikacyjny VAT:

DE 811 673 420

Izba handlowa:

Handelskammer Hamburg, Registernummer 15 36 81 74

Przedsiębiorstwo w Polsce:

Fielmann Sp. z o.o.
Ul. Małe Garbary 9
61-756 Poznań

Zarząd:

Georg Alexander Zeiss, Dr. Stefan Seidens,
Dr. Bastian Körber

NIP:

781-17-00-551


KRS: 0000085535, SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Kapitał zakładowy Fielmann Sp. z o. o. wynosi 28.544.000 PLN

 


Copyright Fielmann AG

Wszystkie treści (łącznie z tekstami, zdjęciami, grafikami, plikami video i animacyjnymi jak również design) podlegają ochronie praw autorskich oraz innym ustawom o ochronie, o ile nie zaznaczono inaczej. Wykorzystanie materiału jest możliwe po uzgodnieniu. W tym celu prosimy o kontakt z działem Media firmy Fielmann AG.

Powielanie, przekazywanie dalej, wykorzystywanie, transfer, przechowywanie, zmienianie treści lub inne korzystanie z treści do celów handlowych lub publicznych możliwe jest tylko za pisemną zgodą udzieloną przez firmę Fielmann AG.

Niektóre zdjęcia wykorzystywane na naszej stronie internetowej pochodzą od osób trzecich, wykaz praw autorskich do zdjęć można znaleźć poniżej.

Informacja dotycząca rozwiązywania sporów konsumenckich

Firma Fielmann AG nie bierze udziału w postępowaniach ugodowych przed podmiotami uprawnionymi do pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich. Zawsze staramy się rozstrzygać spory za obopólną zgodą. Z działem obsługi klienta mogą Państwo skontaktować się pod adresem: kundenservice@fielmann.com.