Idealne okulary: przeciwieństwa przyciągają się! Oprawy okularowe w salonach Fielmann

Symetryczne rysy twarzy mają harmonijny wyraz i uważane są za atrakcyjne. Jednak: „Każdy człowiek ma w twarzy coś urokliwego...”! Autorem tego cytatu jest Friedrich Hebbel.

Niemiecki dramaturg i poeta (1813– 1863) sformułował to krótko, ale treściwie: piękno zależy od odbiorcy. Odstępstwa od prototypu à la królowa piękności sprawiają, że osoba staje się osobowością: idealna oprawka okularowa podkreśla twój typ urody i decyduje o wrażeniu, jakie zrobicie!

Kształty opraw

Zasadniczo wyróżnia się sześć kształtów opraw:

W okularach każdemu jest do twarzy!

Nie dajmy przyjaciołom i rodzinie wmówić sobie nic innego. Wybór kształtów i kolorów oferowany przez firmę Fielmann jest gigantyczny. W naszych salonach dla każdej twarzy znajdziesz odpowiednie okulary. Wystarczy po prostu wypróbować! Dzisiaj okulary to nie tylko pomoc optyczna, okulary to ozdoba! Drogi zegarek nosisz na ręku, pierścionek na palcu – ale okulary są dla każdego natychmiast widoczne, ponieważ nosisz je na twarzy. Nie ma innej ozdoby, która by bardziej wpadała w oko. Dopiero właściwe okulary łączą ubiór i typ osobowości w jedno dzieło sztuki! Również okulary przeciwsłoneczne są od dawna atrakcyjnym, całorocznym dodatkiem.

Lustereczko, powiedz przecie....!

Prosimy spojrzeć do lustra i spokojnie przyjrzeć się swojej twarzy. Które okulary mogłyby pasować? Perfekcyjna stylizacja z okularami ma jedną prostą regułę: przeciwieństwa przyciągają! Twoja twarz jest okrągła? Doskonale! Jeśli wybierzesz kanciastą oprawkę, twarz stanie się bardziej wyrazista. Twoja twarz jest kwadratowa? Dobrze! Okrągłe oprawki sprawią, że rysy twarzy będą robić bardziej delikatne wrażenie.

Zapraszamy do skorzystania z porady w salonie Fielmann i wypróbowania różnych modeli okularów: założyć, zdjąć, wybrać i cieszyć się z zakupów. W salonach Fielmann znajdziesz ponad 2000 opraw – przynajmniej jedna jest tą idealną. Gwarantujemy!

Oprawa odpowiednia do kształtu twarzy

Bez względu na to, jaki kształt oprawki Państwo wybiorą, idealne okulary to zawsze te okulary, które się Państwu podobają! Przy wszystkich wskazówkach i radach należy jednak pamiętać: wyjątek potwierdza regułę. Zapraszamy do skorzystania z porady!

Nosić okulary z fasonem!

Wszystko można osiągnąć dzięki kształtom i kolorom okularów: można być ekscentrycznym, powściągliwym, podkreślić swój typ osobowości lub optycznie wejść w całkiem nową rolę. Oprawy okularowe komunikują i mają symboliczny charakter. Już dawno temu modna oprawka przestała być symbolem statusu uprzywilejowanych.

Oprawy okularowe o sprawdzonej jakości!

Trzyletnia gwarancja

W salonach Fielmann oferowane są wyłącznie oprawki o sprawdzonej jakości. Wszystkie oprawy z kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania zgodnie z normą DIN EN ISO 12870. Za wysoką jakość naszych sprawdzonych okularów odpowiadamy udzielając długoletnich gwarancji.

Chętnie przeglądasz czasopisma z modą?

Świat okularów jest dzisiaj kolorowy i różnorodny. Wiele okularów, których zdjęcia drukowane są w magazynach, pochodzi z firmy Fielmann. Oferujemy fotografom, stylistom i wizażystom bezpłatny serwis wypożyczania okularów. Tam, gdzie profesjonaliści z dziedziny mody odnajdą potrzebne im dodatki, również znajdziesz idealne okulary do swojej twarzy! Okulary: Fielmann

Nasi optycy to również doradcy wizerunku. Chętnie pomogą Ci w wyborze. Z Twoją decyzją nie wiąże się z żadne ryzyko: jeżeli okaże się, że nie będziesz zadowolony z wybranych okularów, możesz je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili. Firma Fielmann chce, abyś był zadowolony. Dlatego udzielamy Ci gwarancji satysfakcji

Od wzoru do gotowej oprawy okularowej – wystarczy jedno kliknięcie

Zadziwi Cię fakt, że wykonanie oprawy do okularów jest tak pracochłonnym procesem. Uzupełniają się w nim w najdrobniejszych nawet szczegółach artystyczna kreatywność, tradycyjne rzemiosło i niezwykle wydajna nowoczesna technologia produkcji. Wystarczy kliknąć na obraz, by rozpocząć oglądanie filmu!