Idealne okulary: przeciwieństwa przyciągają się! Oprawy okularowe w salonach Fielmann

Symetryczne rysy twarzy mają harmonijny wyraz i uważane są za atrakcyjne. Jednak: „Każdy człowiek ma w twarzy coś urokliwego...”! Autorem tego cytatu jest Friedrich Hebbel.

Niemiecki dramaturg i poeta (1813– 1863) sformułował to krótko, ale treściwie: piękno zależy od odbiorcy. Odstępstwa od prototypu à la królowa piękności sprawiają, że osoba staje się osobowością: idealna oprawka okularowa podkreśla twój typ urody i decyduje o wrażeniu, jakie zrobicie!

Kształty opraw

Zasadniczo wyróżnia się sześć kształtów opraw:

W okularach każdemu jest do twarzy!

Nie dajmy przyjaciołom i rodzinie wmówić sobie nic innego. Wybór kształtów i kolorów oferowany przez firmę Fielmann jest gigantyczny. W naszych salonach dla każdej twarzy znajdziesz odpowiednie okulary. Wystarczy po prostu wypróbować! Dzisiaj okulary to nie tylko pomoc optyczna, okulary to ozdoba! Drogi zegarek nosisz na ręku, pierścionek na palcu – ale okulary są dla każdego natychmiast widoczne, ponieważ nosisz je na twarzy. Nie ma innej ozdoby, która by bardziej wpadała w oko. Dopiero właściwe okulary łączą ubiór i typ osobowości w jedno dzieło sztuki! Również okulary przeciwsłoneczne są od dawna atrakcyjnym, całorocznym dodatkiem.