Zeichenfläche 4 Servi c e d a c oustique auditi v e Servizio per appa r e c chi acustici user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 PayPal Visa Mastercard
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Usługi
  Okulary męskie online na fielmann.pl

  MODNE I PEŁNE WYRAZU

  Kolekcja Fielmann okularów dla mężczyzn

  Salony Fielmann oferują Państwu
  • Bezpłatne badanie ostrości wzroku
  • Bezpłatne centrowanie szkieł okularowych
  • Bezpłatne dopasowanie okularów
  • Bezpłatne usługi
  • Gwarancja satysfakcji
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Trzyletnia gwarancja
  Fielmann Niederlassungen

  Okulary męskie: Fielmann.

  Przez długi czas okulary męskie nie były tematem związanym z modą. Dziś jest inaczej. To również dzięki firmie Fielmann na rynku dostępne są atrakcyjne, idealne do noszenia okulary dla modnych mężczyzn. Okulary na co dzień z wygodną pełną oprawką, zadbany, estetyczny business look lub też prawdziwie męski szyk okularowy: w salonach Fielmann dla każdej twarzy znajdą się odpowiednie okulary. Oprócz wszystkich standardowych rozmiarów oferujemy także modne oprawki dopasowane do większych i mniejszych twarzy. 

  Dzisiaj prawie wszystkie wady wzroku można skorygować za pomocą okularów z dobraną zgodnie z Państwa potrzebami korekcją. Bez względu na to, jakich okularów Państwo potrzebują: do czytania, do dali czy też okularów progresywnych, nasi optycy chętnie doradzą Państwu w wyborze odpowiednich okularów.

  W każdym z naszych salonów prezentujemy cały świat okularów: ponad 2000 oprawek, modne oprawy z kolekcji Fielmann, oprawki znanych marek i projektantów o międzynarodowej renomie. Ponieważ wśród mężczyzn nie dominuje jeden styl, Fielmann oferuje wyjątkowy wybór różnych wzorów opraw: modele o klasycznie stonowanej elegancji są dziś w równym stopniu poszukiwane co produkty w finezyjnym, wytwornym stylu jak i te o bardziej odważnych i ekstrawaganckich kształtach. Ponadto mogą Państwo wybierać spośród różnych materiałów, takich jak tworzywo sztuczne lub metal. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia salonu Fielmann i przymierzenia oprawek.

  Znajdź najbliższy salon Fielmann

   

  Ubezpieczenie okularów oferowane przez firmy Fielmann i HanseMerkur

  Ubezpieczenie: w cenę okularów wliczone jest całoroczne ubezpieczenie okularów korekcyjnych od pęknięcia, utraty, kradzieży a nawet  zgubienia. Wysokość ubezpieczenia: do 200 zł za oprawę i do 100 zł za każde szkło. Udział własny przy szkodzie całkowitej wynosi 40 zł. Dokładne informacje odnośnie zakresu ubezpieczenia okularów znajdą Państwo w otrzymanych warunkach ubezpieczenia. Rezygnacja z ubezpieczenia oznacza obniżenie ceny produktu o 10 zł. 

  MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
  Gwarancja satysfakcji

  W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.


  Gwarancja zwrotu pieniędzy

  W salonach Fielmann kupują Państwo w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.


  Trzyletnia gwarancja

  W salonach Fielmann otrzymują Państwo sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z Kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania zgodnie z normą DIN EN ISO 12870.