Okulary męskie

Ponadczasowy wygląd, wysokiej jakości materiały, długotrwały komfort noszenia – w naszej bogatej ofercie okularów męskich znajdziesz te jedyne, które idealnie do Ciebie pasują. Kup po prostu online indywidualne okulary męskie: wybierz oprawkę, dodaj szkła jednoogniskowe i wybierz wygodną dostawę do domu – wysyłka gratis!

Okulary męskie: Fielmann.

Przez długi czas okulary męskie nie były blisko związane ze światem mody. Dziś jest inaczej. Obecnie, na rynku dostępne są atrakcyjne, idealne do noszenia okulary dla modnych mężczyzn. Mogą to być okulary na co dzień np. z wygodną, pełną oprawką, które stworzą zadbany, estetyczny business look lub bardziej ekstrawaganckie, nadające modowego szyku. W butikach optycznych Fielmannznajdziesz odpowiednie okulary pasujące do każdego kształtu twarzy. W naszej ofercie posiadamy modne oprawki także w niestandardowych rozmiarach.

Obecnie prawie wszystkie wady wzroku można skorygować za pomocą okularów z korekcją, dobraną do Twoich potrzeb. Bez względu na to, jakich okularów potrzebujesz -do czytania, do dali, czy też okularów progresywnych, nasi optycy chętnie doradzą Ci w wyborze odpowiednich okularów. Pamiętaj, że prawie wszystkie wady wzroku można skorygować również za pomocą okularów przeciwsłonecznych.

Więcej na temat korekcyjnych okularów przeciwsłonecznych

Więcej na temat męskich okularów przeciwsłonecznych

W każdym z naszych butików optycznych posiadamy ogromny wybór okularów: ponad 2000 oprawek, w tym modne oprawy z kolekcji Fielmann oraz oprawki znanych marek i cenionych projektantów. Ponieważ wśród mężczyzn nie dominuje jeden styl, Fielmann oferuje wyjątkowy wybór różnych wzorów opraw: klasyczne i eleganckie modele są dziś w równym stopniu poszukiwane co produkty w finezyjnym, wytwornym stylu, jak i te o bardziej odważnych i ekstrawaganckich kształtach. Ponadto, możesz wybierać spośród różnych materiałów, takich jak tworzywo sztuczne lub metal. Zapraszamy do odwiedzenia butiku optycznego Fielmann i przymierzenia swoich wymarzonych oprawek.

Znajdź najbliższy butik optyczny Fielmann

Bezpłatne badanie ostrości wzroku w Twoim salonie optycznym

Usługi takie jak badanie ostrości wzroku to w salonach Fielmann oczywista sprawa, ponadto usługa ta jest u nas bezpłatna: Wykwalifikowani optycy określą Twoja ostrość widzenia korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. W każdej chwili. Okulary nie leżą odpowiednio? Chcesz wyczyścić swoje okulary? To żaden problem. Takie usługi oraz drobne naprawy oferowane są bezpłatnie w każdym salonie firmy Fielmann.

Więcej na temat bezpłatnego badania ostrości wzroku

Ubezpieczenie okularów oferowane przez firmy Fielmann i HanseMerkur

Ubezpieczenie: w cenę okularów wliczone jest całoroczne ubezpieczenie okularów korekcyjnych od pęknięcia, utraty, kradzieży, a nawet zgubienia. Wysokość ubezpieczenia: do 200 zł za oprawę i do 100 zł za każde szkło. Udział własny przy szkodzie całkowitej wynosi 40 zł. Dokładne informacje odnośnie zakresu ubezpieczenia okularów znajdziesz w otrzymanych warunkach ubezpieczenia. Rezygnacja z ubezpieczenia oznacza obniżenie ceny produktu o 10 zł.

Więcej na temat ubezpieczenia

W salonach Fielmann kupujesz bez ryzyka.

Firma Fielmann udziela gwarancji satysfakcji: jeżeli nie będziesz zadowolony z nowych okularów, możesz je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.