Marka Środki do pielęgnacji soczewek

( 12 )

Środki pielęgnacyjne do soczewek kontaktowych: marki w salonach Fielmann

Fielmann posiada w ofercie środki do pielęgnacji soczewek kontaktowych znanych marek i producentów, gwarantując ich korzystną cenę. W sklepie internetowym Fielmann możesz online kupić wygodnie środki pielęgnacyjne do soczewek kontaktowych Biotrue, EyeSee, Opti-Free, Blink oraz innych znanych marek. Gwarancja zwrotu pieniędzy Fielmann sprawia, że zakupy są zawsze w gwarantowanej, korzystnej cenie. Możesz również skorzystać z automatycznej dostawy, a my będziemy regularnie dostarczać Ci Twoje soczewki kontaktowe i środki pielęgnacyjne do domu z darmową dostawą!

W salonach Fielmann znajdziesz środki pielęgnacyjne do soczewek kontaktowych do wszystkich etapów ich pielęgnacji: Płyny wielofunkcyjne (płyny wielofunkcyjne) do czyszczenia powierzchniowego, dezynfekcji, przechowywania i do płukania. Jedno- i dwustopniowe płyny oksydacyjne (systemy oksydacyjne) do dezynfekcji, neutralizacji i przechowywania. Środek do czyszczenia powierzchniowego do dokładnego czyszczenia powierzchniowego. Sole fizjologiczne do płukania po czyszczeniu i do nawilżania. 

Płyny do przechowywania soczewek do przechowywania soczewek kontaktowych w nocy. Usuwanie osadów białkowych  do dokładnego czyszczenia i usuwania osadów białkowych. Oraz Krople nawilżające dla dodatkowego nawilżenia podczas noszenia soczewek kontaktowych.

Prawidłowa pielęgnacja soczewek kontaktowych ma szczególne znaczenie  

W przypadku soczewek kontaktowych nigdy nie można zaniedbywać higieny. Aby na powierzchni soczewek nie gromadziły się cząstki brudu lub pozostałości płynu łzowego, bardzo ważna jest staranna pielęgnacja soczewek kontaktowych! Im częściej soczewki kontaktowe są wymieniane na nowe, tym mniejszy jest nakład pracy przy ich pielęgnacji. Nasi specjaliści ds. soczewek kontaktowych chętnie udzielą Ci porad na temat pielęgnacji soczewek kontaktowych.  
Więcej na temat prawidłowej pielęgnacji soczewek kontaktowych   
Specjalista Fielmann ds. soczewek kontaktowych w Twojej okolicy

Zakup środków do pielęgnacji soczewek kontaktowych w Fielmann z gwarancją korzystnej ceny 

W salonach Fielmann kupisz środki pielęgnacyjne do soczewek kontaktowych z gwarancją korzystnej ceny. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu znajdziesz taki sam produkt oferowany gdzie indziej w korzystniejszej cenie, Fielmann przyjmie artykuł z powrotem i zwróci cenę zakupu. Jest to oczywiście tylko jedna z wielu usług, oferowanych przez firmę Fielmann.
Nasze usługi i gwarancje.