Pierwszy dzwonek, że czas na okulary!

Bardzo rzadko dzieci same komunikują problemy z widzeniem. To po stronie rodziców leży zadanie, by bacznie obserwując zachowania dziecka, wyłapać pierwsze nieprawidłowości. Im szybciej, tym lepiej. Kiedy tak się stanie, jesteśmy przygotowani, by wesprzeć Cię w doradztwie i dobraniu najlepszego rozwiązania, dzięki któremu Twoja pociecha na nowo zobaczy świat. W szkole to szczególnie ważne.   

Mali indywidualiści - indywidualne podejście

Każde dziecko jest wyjątkowe. Dlatego tak dużą wagę przykładamy do indywidualnego podejścia do każdego z nich. Dobieramy okulary o odpowiednim kształcie, modelu i ulubionym kolorze, który podkreśli charakter pociechy i nie odbierze mu pewności siebie w szkole.  

Bo noszenie okularów powinno być bezproblemowe. Kupujesz i masz z głowy! W Fielmann z myślą o komforcie zapewniamy pakiet korzyści: 3-letnią gwarancję na okulary, gwarancję najniższej ceny oraz ubezpieczenie. Nie tylko na okulary korekcyjne. Na okulary z filtrem światła niebieskiego również – warto o nich pomyśleć zwłaszcza teraz, gdy dzieci spędzają mnóstwo czasu przed ekranami telefonów i komputerów. Wszystkie wzory okularów, także dziecięcych okularów przeciwsłonecznych, które warto nosić cały rok, znajdziesz w naszym sklepie online.

Zarezerwuj wizytę w salonie!

Umów się na wizytę w naszym salonie, by dobrać okulary dla dziecka.

Prosimy o bezpośredni lub telefoniczny kontakt z salonem przed wizytą, aby ustalić, czy istnieje możliwość przeprowadzenia badania wzroku dziecka.

Widzimy się w Fielmann. Do zobaczenia!