Okulary dla dzieci

Okulary dla dzieci

(115)

Filtr

Marka

Kształt okularów

Kolor oprawy

Cena

79 - 449

Wirtualna przymierzalnia

79 - 449


Okulary dla dzieci: Fielmann.

Dzięki firmie Fielmann refundowane, nieatrakcyjne oprawki nabrały wdzięku. Fielmann przyczynił się do tego, że moda okularowa stała się dostępna dla wszystkich. Dotyczy to zarówno dorosłych, jak i dzieci i młodzieży.

Czasy, kiedy rówieśnicy naśmiewali się z dzieci noszących okulary, nazywając ich „okularnikami” już dawno minęły. Fielmann proponuje duży wybór ładnych, kolorowych i modnych okularów dziecięcych. Istotnym jest, aby były to stabilne, lekkie, idealnie leżące okulary, które nie zsuwają się podczas zajęć sportowych czy zabaw z rówieśnikami.

W naszych butikach optycznych oferujemy również szeroki wybór modnych dziecięcych okularów przeciwsłonecznych. Dla dzieci i młodzieży okulary przeciwsłoneczne to prawdziwy hit! Zwłaszcza gdy odkryją, że w okularach przeciwsłonecznych nie tylko dobrze wyglądają, ale przede wszystkim nie oślepia ich słońce. Zapraszamy do odwiedzenia najbliższego butiku optycznego i odkrycia naszej szerokiej oferty dla najmłodszych.

Więcej na temat okularów przeciwsłonecznych dla dzieci

Znajdź najbliższy butik optyczny Fielmann


Trzyletnia gwarancja także na okulary dziecięce

W butiku optycznym Fielmann znajdziesz okulary dziecięce w sprawdzonej jakości. Wszystkie oprawy z kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania, zgodnie z normą DIN EN ISO 12870. Fielmann udziela trzyletniej gwarancji również na okulary dziecięce. Każdy rodzic wie, ile to jest warte.