Kup dowolne okulary dziecięce: jednoogniskowe, przeciwsłoneczne lub z filtrem światła niebieskiego i odbierz zestaw gadżetów do szkolnej wyprawki.

Powrót do szkoły czy rozpoczęcie nauki w pierwszej klasie – okulary dla dziecka to jeden z najważniejszych "przedmiotów szkolnych". W Fielmann doskonale o tym wiemy, dlatego teraz przy zakupie okularów dziecięcych otrzymasz zestaw gadżetów, które świetnie się sprawdzą jako dodatkowe wyposażenie szkolnej wyprawki.

Wyrazisty kolorowy workoplecak, kamizelka odblaskowa, brelok – odblaskowa sówka, zapasowa ściereczka do okularów, długopis: niezbędne i przydatne gadżety, które pomogą zatroszczyć się o komfort i bezpieczeństwo najmłodszych.  
Odwiedź jeden z naszych salonów w terminie 11.09. - 30.09.2023 r. i spraw dziecku podwójną przyjemność: świetnie dopasowane modne okulary i kolorowy zestaw gadżetów*. A jest w czym wybierać! 
Regulamin akcji dostępny jest w salonach Fielmann.

Zarezerwuj wizytę w salonie!

Umów się na wizytę w naszym salonie, by dobrać okulary dla dziecka. Widzimy się w Fielmann. Do zobaczenia! 

*Promocja trwa od 11.09 do 30.09.2023 lub do wyczerpania zapasów nagród. Promocja dla konsumentów, obowiązuje tylko w salonach stacjonarnych Fielmann w Polsce. Zapytaj sprzedawcę czy nagrody są jeszcze dostępne. Regulamin promocji dostępny w salonie Fielmann.