Zeichenfläche 4 Servi c e d a c oustique auditi v e Servizio per appa r e c chi acustici user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 PayPal Visa Mastercard
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Usługi
  Okulary dla dzieci na fielmann.pl

  LEKKIE I WYTRZYMAŁE

  Modne okulary dziecięce w salonach Fielmann

  Okulary dla dzieci na fielmann.pl

  LEKKIE I WYTRZYMAŁE

  Modne okulary dziecięce w salonach Fielmann

  Okulary dla dzieci na fielmann.pl

  LEKKIE I WYTRZYMAŁE

  Modne okulary dziecięce w salonach Fielmann

  Okulary dla dzieci: Fielmann.

  Dzięki firmie Fielmann nieatrakcyjne oprawki refundowane wcześniej przez kasę chorych nabrały wdzięku, zniknęło piętno „dyskryminacji socjalnej”. Fielmann przyczynił się do tego, że moda okularowa jest dzisiaj dostępna dla wszystkich. Dotyczy to zarówno dorosłych, jak i wszystkich dzieci oraz młodzieży.

  Czasy, kiedy rówieśnicy naśmiewali się z dzieci noszących okulary nazywając ich „okularnikami”, już dawno minęły. Fielmann proponuje duży wybór ładnych, kolorowych i modnych okularów dziecięcych. Istotnym jest, aby były to stabilne, lekkie, idealnie leżące okulary, które nie zsuwają się podczas zajęć sportowych lub zabaw i harców z przyjaciółmi.

  W naszych salonach oferujemy również szeroki wybór modnych dziecięcych okularów przeciwsłonecznych. Dla dzieci i młodzieży okulary przeciwsłoneczne to prawdziwy hit! Zwłaszcza gdy odkryją, że w okularach przeciwsłonecznych nie tylko dobrze wyglądają, lecz także nie oślepia ich słońce. Zapraszamy do odwiedzenia nas w najbliższym salonie i odkrycia naszej bogatej oferty.

  Znajdź najbliższy salon Fielmann

   

  Zaleca się regularne kontrole!

  Ponieważ oczy dziecka rosną i zmienia się ostrość wzroku, przynajmniej raz do roku wzrok powinien być przebadany przez okulistę. Tak samo okulary powinny być regularnie kontrolowane i dopasowywane przez Państwa optyka w salonie Fielmann, by móc zagwarantować optymalny komfort noszenia. U nas serwis ten jest oczywiście bezpłatny.

  Trzyletnia gwarancja także na okulary dziecięce

  W salonach Fielmann otrzymają Państwo okulary dziecięce w sprawdzonej jakości. Wszystkie oprawy z Kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania zgodnie z normą DIN EN ISO 12870. Również na okulary dziecięce Fielmann udziela trzyletniej gwarancji. Rodzice wiedzą, ile to jest warte.

  MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
  Gwarancja satysfakcji

  W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.


  Gwarancja zwrotu pieniędzy

  W salonach Fielmann kupują Państwo w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.


  Trzyletnia gwarancja

  W salonach Fielmann otrzymują Państwo sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z Kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania zgodnie z normą DIN EN ISO 12870.