Komfortowe okulary Fielmann do pomieszczeń – dla dobrej orientacji w biurze!

W skupieniu pracujesz przy komputerze, gdy nagle otwierają się drzwi do biura: klient czy kolega? A może nawet szef? Najpóźniej wtedy, kiedy nie uda się Tobie natychmiast rozpoznać osoby, konieczne są okulary do komfortowego widzenia w pomieszczeniu.

Każdy dzień w biurze to wyzwanie dla naszych oczu! Praca przy monitorze sama w sobie jest męcząca, ale chciałbyś także rozpoznać numer na telefonie, celnie trafić w kosz na śmieci, przeczytać napisy na segregatorach i mieć na oku swojego kolegę siedzącego po przeciwnej stronie biurka. W okularach do komfortowego widzenia w pomieszczeniu masz najlepszą orientację w biurze!

Okulary do komfortowego widzenia w pomieszczeniach określa się też mianem komfortowych okularów do bliży. Oba określenia są trafne, ponieważ widzenie w pomieszczeniu – czyli Twojej bezpośredniej bliskości – będzie dzięki tym okularom komfortowe. W tych okularach możesz nawet czytać. Są to okulary ze szkłami wieloogniskowymi, idealnie dostosowanymi do obszaru bliży z możliwością rozszerzenia do trzech metrów.

Szkło komfortowe – najlepsza jakość widzenia w biurze

Okulary odpowiednie do biura – ale nie do jazdy samochodem!

Aby móc wyraźnie rozpoznać horyzont, okulary do komfortowego widzenia w bliży nie są właściwym rozwiązaniem. Większość biurowych miejsc pracy w Polsce znajduje się w pomieszczeniach nie większych niż przeciętny salon. „Horyzontem” jest ściana po przeciwległej stronie pomieszczenia. Okulary do dali nie są więc Tobie potrzebne – chyba, że Wasze biuro ma rozmiary hali fabrycznej. By na wszystkich dystansach móc wyraźnie widzieć również odległe przedmioty, potrzebne są okulary ze szkłami progresywnymi.