Marka okulary

( 4404 )
Strony 1 z 221

Okulary przeciwsłoneczne znanych marek i projektantów w salonach Fielmann

W każdym salonie Fielmann znajdziesz ponad 2000 okularów – w tym także dużą ilość oprawek znanych marek i międzynarodowych projektantów w gwarantowanych korzystnych cenach. Okulary przeciwsłoneczne czy korekcyjne, u nas znajdziesz swoje nowe designerskie okulary.

Kup online okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban, Gucci i innych marek w korzystnej cenie

Gucci to włoska klasyka w najlepszym wydaniu. Nowa kolekcja czarnych okularów przeciwsłonecznych Gucci podkreśla styl marki. Klasyczny szyk: okulary przeciwsłoneczne Rodenstock będą idealnym uzupełnieniem stroju. Amerykański, o wyrazistych formach i kolorach, a jednocześnie nowatorski i dynamiczny: sportowy styl marki Tommy Hilfiger to dokładnie to, czego szukasz. Kultowa marka Ray-Ban już od dziesięcioleci niezmiennie na topie. Okulary Wayfarer czy Aviator, to najbardziej znane i lubiane modele okularów przeciwsłonecznych tej marki. Saint Laurent jest ucieleśnieniem nonszalanckiego francuskiego stylu. Marka oferuje designerskie okulary przeciwsłoneczne w rozmaitych kształtach i kolorach. Okulary przeciwsłoneczne Boss są odzwierciedleniem aktualnych trendów i idealnym dodatkiem do eleganckich kreacji biznesowych i casualowych. I oczywiście nasza autorska kolekcja Fielmann, która łączy w sobie najnowsze trendy w okularach przeciwsłonecznych, doskonałą jakość i bezkonkurencyjny stosunek ceny do jakości.

Bezpłatne badanie wzroku w salonie Fielmann

Badanie wzroku online jest tylko pierwszą wskazówką dotyczącą Twojej ostrości widzenia. W celu określenia indywidualnej ostrości widzenia i potrzebnych mocy korekcyjnych niezbędne jest pełne badanie ostrości wzroku. Zapraszamy do najbliższego salonu Fielmann na kompleksowe, bezpłatne badania wzroku.
Umów termin wizyty teraz

Przymierz okulary wirtualnie

Niezależnie od tego, czy szukasz inspiracji, chcesz przetestować różne style, czy też przymierzyć swoje nowe ulubione okulary: wirtualne przymierzalnie Fielmann pozwalają na przetestowanie wszystkich oprawek okularowych za pomocą smartfona, gdziekolwiek jesteś. Odkryj również naszą bogatą ofertę okularów przeciwsłonecznych, które już teraz możesz zamówić wygodnie online i wybrać dostawę w dowolne miejsce.

Kup w salonie Fielmann w gwarantowanych, korzystnych cenach

W salonach Fielmann kupisz okulary korekcyjne w gwarantowanych, korzystnych cenach. Jeżeli w ciągu sześciu tygodni od zakupu zobaczysz takie same okulary oferowane gdzie indziej w korzystniejszej cenie cenie, Fielmann przyjmie produkt z powrotem i zwróci cenę zakupu. Jest to oczywiście tylko jedna z wielu usług, oferowanych przez firmę Fielmann.
Nasze usługi i gwarancje.