Okulary przeciwsłoneczne – trendy w Fielmann

Szukasz inspiracji w najnowszych trendach Fielmann? Tutaj możesz wybierać spośród najnowszych trendów w zależności od nastroju i stylu. Być może znajdziesz swoje nowe ulubione okulary? Zamów okulary przeciwsłoneczne w naszym sklepie internetowym lub skorzystaj z porady w najbliższym salonie Fielmann.

Fielmann Edit Spring Summer 24

Kup online

Najnowsze trendy sezonu zinterpretowane przez naszych projektantów. Odkryj oprawki z nowej, limitowanej kolekcji Fielmann Edit.

Cateye & Butterfly

Odkryj teraz (0)

Nowości

Kup teraz

Odkryj najnowsze okulary przeciwsłoneczne w sklepie online Fielmann.

*Po zarejestrowaniu się jako odbiorca newslettera otrzymasz kod rabatowy uprawniający do 10% zniżki. Kod rabatowy można zrealizować we wszystkich sklepach Fielmann w Polsce lub w sklepie internetowym fielmann.pl. Rabat obowiązuje na jednorazowy zakup okularów z soczewkami jednoogniskowymi lub wieloogniskowymi, okularów przeciwsłonecznych, okularów przeciwsłonecznych z korekcją, soczewek kontaktowych lub płynów do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Zniżka jest ważna przez cztery tygodnie od momentu jej otrzymania. Zniżki nie można łączyć z ofertami specjalnymi, w tym z ofertą na okulary korekcyjne w cenie 89 zł, ofertą na okulary zmiennoogniskowe w cenie 279 zł i ofertą na okulary przeciwsłoneczne korekcyjne w cenie 169 zł. Zniżki nie można łączyć z innymi promocjami, nie można jej przenieść na osoby trzecie i nie można jej zastosować do wcześniej złożonych zamówień. Zniżki nie można wymienić na gotówkę. W przypadku wymiany lub zwrotu towaru prawo do rabatu wygasa. Szczegółowy regulamin promocji znajduje się na stronie: https://www.fielmann.pl/regulamin-karty-rabatowej/.