Kup markowe soczewki kontaktowe online w gwarantowanych korzystnych cenach

Fielmann posiada w ofercie soczewki kontaktowe znanych wielkich marek i znanych producentów, gwarantując ich korzystną cenę. W sklepie internetowym Fielmann możesz wygodnie kupić soczewki kontaktowe Biofinity, Dailies, Acuvue, Air Optix, Biotrue oraz innych znanych marek. Gwarancja zwrotu pieniędzy Fielmann sprawia, że zakupy są zawsze w gwarantowanej, korzystnej cenie, którą gwarantujemy. Możesz również skorzystać z automatycznej dostawy, a my będziemy regularnie dostarczać Ci Twoje soczewki kontaktowe i środki pielęgnacyjne do Ciebie do domu z darmową dostawą!

W salonie Fielmann dostępne są jednodniowe soczewki kontaktowe, soczewki 14–dniowe, soczewki miesięczne i soczewki 3-miesięczne. Soczewki te istnieją w wielu wersjach: sferyczne soczewki kontaktowe, toryczne soczewki kontaktowe (stosowane w astygmatyzmie), wieloogniskowe soczewki kontaktowe (progresywne soczewki kontaktowe).

Atrea: soczewki kontaktowe w jakości Fielmann

Fielmann to jakość w korzystnej cenie. Również w przypadku soczewek kontaktowych. Mając to na uwadze, stworzyliśmy naszą nową markę soczewek kontaktowych Atrea. Atrea łączy w sobie nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę w dopasowywaniu soczewek kontaktowych z jasną obietnicą korzystnej ceny.
Kup teraz online soczewki kontaktowe Atrea

Nasi specjaliści ds. soczewek kontaktowych chętnie Ci doradzą.

Niezależnie od tego, czy nosisz soczewki kontaktowe jako uzupełnienie do okularów, czy też stosujesz tylko soczewki kontaktowe – pierwszy krok do soczewek kontaktowych to wizyta u kompetentnego specjalisty ds. soczewek kontaktowych. Określi on Twoją ostrość wzroku, doradzi przy doborze produktów i dopasuje soczewki kontaktowe.  
Specjalista Fielmann ds. soczewek kontaktowych w Twojej okolicy

Prawidłowa pielęgnacja soczewek kontaktowych ma szczególne znaczenie. 

W przypadku soczewek kontaktowych nigdy nie można zaniedbywać higieny. Aby na powierzchni soczewek nie gromadziły się cząstki brudu lub pozostałości płynu łzowego, bardzo ważna jest staranna pielęgnacja soczewek kontaktowych! Im częściej soczewki kontaktowe są wymieniane na nowe, tym mniejszy jest nakład pracy przy ich pielęgnacji. Nasi specjaliści ds. soczewek kontaktowych chętnie udzielą Ci porad na temat pielęgnacji soczewek kontaktowych.
Odkryj teraz środki pielęgnacyjne do soczewek kontaktowych
Więcej na temat prawidłowej pielęgnacji soczewek kontaktowych

Zakup soczewek kontaktowych w salonie Fielmann z gwarancją korzystnej ceny 

W salonach Fielmann kupisz soczewki kontaktowe w korzystnych, gwarantowanych cenach. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu znajdziesz taki sam produkt oferowany gdzie indziej w korzystniejszej cenie, Fielmann przyjmie artykuł z powrotem i zwróci cenę zakupu. Jest to oczywiście tylko jedna z wielu usług, oferowanych przez firmę Fielmann.
Nasze usługi i gwarancje.