Okulary

Okulary

(1262)

Filtr

Cena

0 - 1215

Kolekcja

Wirtualna przymierzalnia

Kształt okularów

Marka

Kolor oprawy

Materiał oprawy

Cena
0 - 1215
Kolekcja
Wirtualna przymierzalnia
Kształt okularów
Marka
Kolor oprawy
Materiał oprawy


Świat okularów: Fielmann

Fielmann jest znany w Niemczech z tego, że sprawił, iż refundowane, nieatrakcyjne okulary na receptę stały się modne i estetyczne. Jako pierwszy optyk, zaoferował 90 gustownych i eleganckich modeli oprawek z metalu i tworzyw sztucznych w 640 wariantach, a modne okulary przestały być symbolem statusu uprzywilejowanych. Dzięki Fielmann, dziś każdy może sobie pozwolić na eleganckie okulary, dopasowane do jego indywidualnych potrzeb.


Nasze butiki optyczne prezentują cały świat mody okularowej: ponad 2000 oprawek, w tym supermodne oprawy z kolekcji Fielmann, oprawki znanych marek i cenionych projektantów. Nasze okulary korekcyjne dla
kobiet, mężczyzn i dzieci charakteryzują się atrakcyjnym designem, a najwyższej klasy soczewki okularowe spełniają wszystkie wymogi, zapewniając komfortowe widzenie na co dzień. Nasza oferta obejmuje również eleganckie i stylowe okulary przeciwsłoneczne, z gwarantowaną ochroną przed promieniowaniem UV.

Więcej na temat damskich okularów przeciwsłonecznych

Więcej na temat męskich okularów przeciwsłonecznych

Więcej na temat okularów przeciwsłonecznych dla dzieci


Gwarancja zwrotu pieniędzy

Naszą wiarygodność w zakresie cen potwierdzamy swoim dobrym imieniem i gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli w ciągu 6 tygodni po dokonaniu zakupu w butiku optycznym Fielmann znajdziesz gdzieś indziej taki sam produkt w niższej cenie, przyjmiemy towar z powrotem i zwrócimy Ci pieniądze.Bezpłatne badanie ostrości wzroku w Państwa salonie optycznym

Usługi takie jak badanie ostrości wzroku to w salonach Fielmann oczywista sprawa, ponadto usługa ta jest u nas bezpłatna: Wykwalifikowani optycy określą Twoja ostrość widzenia korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. W każdej chwili. Okulary nie leżą odpowiednio? Chcesz wyczyścić swoje okulary? To żaden problem. Takie usługi oraz drobne naprawy oferowane są bezpłatnie w każdym salonie firmy Fielmann.

Więcej na temat bezpłatnego badania ostrości wzroku

Znajdź najbliższy butik optyczny Fielmann


Ubezpieczenie okularów oferowane przez firmy Fielmann i HanseMerkur

Ubezpieczenie: w cenę okularów wliczone jest całoroczne ubezpieczenie okularów korekcyjnych od pęknięcia, utraty, kradzieży, a nawet zgubienia. Wysokość ubezpieczenia: do 200 zł za oprawę i do 100 zł za każde szkło. Udział własny przy szkodzie całkowitej wynosi 40 zł. Dokładne informacje odnośnie zakresu ubezpieczenia okularów znajdziesz w otrzymanych warunkach ubezpieczenia. Rezygnacja z ubezpieczenia oznacza obniżenie ceny produktu o 10 zł.

Więcej na temat ubezpieczenia


W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka.

Firma Fielmann udziela gwarancji satysfakcji: jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.