• moje konto
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Usługi
  Znajdź salon Fielmann w Twojej okolicy
  3-letnia gwarancja
  Usługi i gwarancje

  W salonach Fielmann otrzymują Państwo sprawdzoną jakość!

  Fielmann udziela trzyletniej gwarancji na wszystkie okulary, również na okulary dla dzieci; rodzice wiedzą, ile to jest warte. W salonach Fielmann klient otrzymuje sprawdzoną jakość. 


  Wszystkie oprawy z kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania zgodnie z normą DIN EN ISO 12870, są odporne na korozję, światłotrwałe i w myśl rozporządzenia w sprawie produktów konsumpcyjnych nie wydzielają niklu.

  MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
  Gwarancja satysfakcji

  W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.


  Gwarancja zwrotu pieniędzy

  W salonach Fielmann kupują Państwo w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.


  Szeroki wybór

  W każdym salonie Fielmann znajdą Państwo ponad 2000 okularów. Znane marki i projektanci o międzynarodowej sławie Szeroki wybór modnych okularów z metalu i tworzywa sztucznego, wszystkie w korzystnych cenach, które gwarantujemy.

  Zeichenfläche 4 user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 pobraniem PayPal Visa Mastercard dobirka