Gotowe okulary do czytania

Skonfiguruj okulary do czytania

Odkryj naszą bogatą ofertę gotowych okularów do czytania o standardowych parametrach (zakres dioptrii od +1,00 do +3,50), które możesz zamówić prosto do domu. Potrzebujesz większego wyboru? Skonfiguruj swoje indywidualne okulary do czytania samodzielnie – wybierz oprawkę, która Ci się podoba, dodaj soczewki jednoogniskowe i gotowe.

Gotowe okulary do czytania nie mogą na stałe zastąpić indywidualnie dopasowanych okularów do czytania!

Należy jednak pamiętać: gotowe okulary do czytania są towarem masowym! W przypadku okularów gotowych rozstaw źrenic i wysokości szlifowania dla obu szkieł są ujednolicone – każda twarz jest jednak inna. Jeżeli rozstaw oczu lub pionowa pozycja oczu za szkłami różni się od przyjętego standardu, wystąpi efekt pryzmatyczny, który może prowadzić do zawrotów i bólu głowy lub złego samopoczucia.

Gotowe okulary do czytania mogą być jedynie uzupełnieniem indywidualnie dopasowanych okularów do czytania. W nagłym przypadku, gdy okulary do bliży potrzebne są od razu, w każdym salonie Fielmann znajdą Państwo duży wybór modnych okularów gotowych do czytania z najczęściej poszukiwanymi mocami szkieł. Oferowane są one w gwarantowanej, korzystnej cenie, ponieważ Fielmann udziela gwarancji zwrotu pieniędzy również na gotowe okulary do czytania.

Ponadto gotowe okulary do czytania wyrównują tylko sferyczne wady wzroku jednakową mocą optyczną w obu szkłach. Jeśli jednak Państwa oczy wymagają różnych korekcji lub rogówka – a dotyczy to wielu osób – ma asymetryczny kształt (astygmatyzm), przez gotowe okulary do czytania nie będą Państwo widzieć tak dokładnie i wygodnie jak przez indywidualnie wykonane okulary do czytania lub okulary progresywne.

Gotowe okulary do czytania to tylko doraźna pomoc! Do regularnego użytkowania zaleca się wykonanie okularów do czytania zgodnie z Państwa indywidualną korekcją, rozstawem oczu oraz z uwzględnieniem indywidualnie dopasowanego modelu oprawki.

W salonie Fielmann otrzymają Państwo wykonane indywidualnie okulary do czytania już za 89,00 zł. Na wszystkie okulary firma Fielmann udziela trzyletniej gwarancji.

Fielmann zbada ostrość widzenia bezpłatnie!

Starczowzroczność zauważalna jest u prawie każdego człowieka w średnim wieku. Regularnie przeprowadzane kontrole i badania wzroku przez Państwa okulistę lub optyka dostarczą informacji o zdolności widzenia. We wszystkich salonach Fielmann wykwalifikowani optycy zbadają ostrość wzroku przy użyciu najnowszych technologii. W każdej chwili i bezpłatnie.
Więcej na temat bezpłatnego badania wzroku