• moje konto
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Usługi
  Znajdź salon Fielmann w Twojej okolicy
  Usługi i gwarancje

  Bezpłatne badanie ostrości wzroku w salonie Fielmann

  Wyczerpanie? Bóle głowy? Pieczenie oczu? Na pewno warto zbadać wzrok: w naszych salonach kompetentni optycy sprawdzą Państwa ostrość widzenia za pomocą najnowocześniejszjej technologii. Bezpłatnie.


  Wielu klientów jest nam wdzięcznych. Przeprowadzone badanie ostrości wzroku okazało się właściwym rozwiązaniem, nosząc odpowiednie okulary nie cierpią już na bóle głowy. Zapraszamy Państwa do salonu Fielmann i wykonania bezpłatnego badania ostrości wzroku.

  Więcej o bezpłatnym badaniu ostrości wzroku dowiedzą się Państwo w części dotyczącej własnych okularów lub w najbliższym salonie Fielmann.

  Badanie ostrości wzroku on-line

  Ile czasu upłynęło od ostatniego badania ostrości wzroku? Często nie zauważamy, że ostrość widzenia stopniowo się zmienia. Zapraszamy do przeprowadzenia krótkiego badania ostrości wzroku w Internecie. Czy noszą już Państwo okulary do dali? Wobec tego prosimy o założenie ich w czasie przeprowadzania testu.

  BADANIE OSTROŚCI WZROKU ON-LINE – PIERWSZE WRAŻENIE
  Ustawienie dla badania ostrości wzroku on-line (krok 1 z 2):
  Powierzchnia powinna być mniej więcej takiej szerokości jak krótka krawędź złożonej kartki A4 (ok. 15 cm). Prosimy trzymać kartkę po prostu przy ekranie i za pomocą suwaka odpowiednio zmieniać wielkość.
  mniejsze
  większe
  Wykonaj badanie ostrości wzroku on-line (krok 2 z 2):
  Należy koniecznie zachować odległość * m od ekranu. Prosimy o spokojne przeczytanie wszystkich rzędów. Lekko uwypukloną dłonią zakrywamy najpierw jedno oko, potem drugie. Na koniec prosimy spojrzeć obojgiem oczu.
  Odległość od ekranu ok. * metry
  Artboard 1
  BADANIE OSTROŚCI WZROKU ON-LINE – PIERWSZE WRAŻENIE
  Niestety Państwa ekran jest zbyt mały, by móc przeprowadzić badanie wzroku online. Powierzchnia powinna mieć przynajmniej szerokość kartki formatu A4 (ok. 30 cm). Prosimy ponownie spróbować przy większym ekranie.

  Bezpłatne określenie ostrości wzroku

  Badanie ostrości wzroku on-line jest tylko pierwszą wskazówką dotyczącą Państwa zdolności widzenia. W celu określenia indywidualnej ostrości widzenia i prawidłowych mocy korekcyjnych niezbędne jest jednak pełne badanie ostrości wzroku. Zapraszamy do salonu Fielmann i wykonania bezpłatnego badania ostrości wzroku w pełnym zakresie.

  MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
  Szeroki wybór

  W każdym salonie Fielmann znajdą Państwo ponad 2000 okularów. Znane marki i projektanci o międzynarodowej sławie Szeroki wybór modnych okularów z metalu i tworzywa sztucznego, wszystkie w korzystnych cenach, które gwarantujemy.

  Gwarancja zwrotu pieniędzy

  W salonach Fielmann kupują Państwo w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.


  Trzyletnia gwarancja

  W salonach Fielmann otrzymują Państwo sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z Kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania zgodnie z normą DIN EN ISO 12870.


  Zeichenfläche 4 user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 pobraniem PayPal Visa Mastercard dobirka