Bezpłatne badanie ostrości wzroku w salonie Fielmann

Wyczerpanie? Bóle głowy? Pieczenie oczu? Na pewno warto zbadać wzrok: w naszych salonach kompetentni optycy sprawdzą Twoją ostrość widzenia za pomocą najnowocześniejszjej technologii. Bezpłatnie.

Wielu klientów jest nam wdzięcznych. Przeprowadzone badanie ostrości wzroku okazało się właściwym rozwiązaniem, nosząc odpowiednie okulary nie cierpią już na bóle głowy. Zapraszamy Cię do salonu Fielmann i wykonania bezpłatnego badania ostrości wzroku.

Więcej o bezpłatnym badaniu ostrości wzroku dowiesz się w części dotyczącej własnych okularów lub w najbliższym salonie Fielmann.

Badanie ostrości wzroku on-line

Ile czasu upłynęło od ostatniego badania ostrości wzroku? Często nie zauważamy, że ostrość widzenia stopniowo się zmienia. Zapraszamy do przeprowadzenia krótkiego badania ostrości wzroku w Internecie. Czy nosisz już okulary do dali? Wobec tego prosimy o założenie ich w czasie przeprowadzania testu.

Uwaga: badając wzrok on-line uzyskasz pierwsze informacje dotyczące swojej ostrości widzenia (visus), jednak tylko specjalista może podczas badania ostrości wzroku określić moce korekcyjne, jakie powinny mieć Twoje okulary! Badanie ostrości wzroku w firmie Fielmann jest bezpłatne!

Bezpłatne określenie ostrości wzroku

Badanie ostrości wzroku on-line jest tylko pierwszą wskazówką dotyczącą Twojej zdolności widzenia. W celu określenia indywidualnej ostrości widzenia i prawidłowych mocy korekcyjnych niezbędne jest jednak pełne badanie ostrości wzroku. Zapraszamy do salonu Fielmann i wykonania bezpłatnego badania ostrości wzroku w pełnym zakresie.