Zeichenfläche 4 Servi c e d a c oustique auditi v e Servizio per appa r e c chi acustici Compass Rechnung PayPal Visa Mastercard
Wyszukiwarka salonów
Fielmann w Państwa okolicy
Usługi w salonach Fielmann

Usługi przyjazne dla konsumenta

Fielmann wielokrotnie wprowadzał świadczenia przyjazne dla konsumenta, których wcześniej w branży nie oferowano.

Gwarancja zwrotu pieniędzy:

jeśli w ciągu sześciu tygodni po dokonaniu zakupu w firmie Fielmann znajdą Państwo gdzie indziej taki sam produkt w niższej cenie, przyjmiemy towar z powrotem i zwrócimy pieniądze.

Trzy lata gwarancji na wszystkie okulary, w tym na okulary dla dzieci:

w firmie Fielmann kupują Państwo sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z kolekcji Fielmann spełniają wymogi normy DIN EN ISO 12870.

Gwarancja satysfakcji:

jeżeli nie są Państwo zadowoleni ze swoich nowych okularów przyjmiemy je z powrotem, zwracając pieniądze lub wymienimy je na inny model. W każdej chwili.

Ubezpieczenie:

w cenę okularów wliczone jest całoroczne ubezpieczenie okularów korekcyjnych od pęknięcia, utraty, kradzieży a nawet zgubienia. Wysokość ubezpieczenia: do 200 zł za oprawę i do 100 zł za każde szkło. Udział własny przy szkodzie całkowitej wynosi 40 zł. Dokładne informacje odnośnie zakresu ubezpieczenia okularów znajdą Państwo w otrzymanych warunkach ubezpieczenia. Rezygnacja z ubezpieczenia oznacza obniżenie ceny produktu o 10 zł.

Bezpłatne badanie wzroku:

kompetentni optycy skontrolują Państwa wzrok, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Serwis firmy Fielmann dla klientów:

pragniemy, by nasi klienci byli zadowoleni ze wszystkich świadczeń firmy Fielmann. Na wszystkie zastrzeżenia i propozycje czekają nasi konsultanci pod bezpłatnym numerem 800 343562. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.fielmann.com

Salony Fielmann

Szukają Państwo najbliższego salonu Fielmann w swojej okolicy?

TO RÓWNIEŻ MOŻE PAŃSTWA ZAINTERESOWAĆ
MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
Gwarancja satysfakcji

W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.


Gwarancja zwrotu pieniędzy

W salonach Fielmann kupują Państwo w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.


Szeroki wybór

W każdym salonie Fielmann znajdą Państwo ponad 2000 okularów. Znane marki i projektanci o międzynarodowej sławie Szeroki wybór modnych okularów z metalu i tworzywa sztucznego, wszystkie w korzystnych cenach, które gwarantujemy.