Od wielu lat Fielmann wyznacza wysoki poziom designu i estetyki okularów, wprowadzając jednocześnie usługi unikalne na rynku optycznym: kompletne okulary już od 89 złotych, bezpłatne badanie wzroku, ubezpieczenie okularów, gwarancja satysfakcji, czy gwarancja zwrotu pieniędzy, a także ogólnodostępna ekspozycja oprawek. Tak wiele za tak niewielką cenę – dzięki tej dewizie Fielmann stał się największą siecią salonów optycznych w Niemczech, a w Polsce cieszy się coraz większą renomą i popularnością.

Więcej o usługach i gwarancjach Fielmann

Usługi przyjazne dla konsumenta


Fielmann wielokrotnie wprowadzał świadczenia przyjazne dla konsumenta, których wcześniej w branży nie oferowano.

Gwarancja zwrotu pieniędzy:

jeśli w ciągu 6 tygodni po dokonaniu zakupu w salonie Fielmann znajdziesz gdzie indziej taki sam produkt w niższej cenie, przyjmiemy towar z powrotem i zwrócimy Ci pieniądze.
Po zakupie okularów u nas masz wybór: jeśli do sześciu tygodni po zakupie zobaczysz takie same okulary w innym miejscu, w niższej cenie, zaproponujemy bardziej korzystną ofertę.

Trzyletnia gwarancja:

w salonach Fielmann kupujesz sprawdzoną jakość z 3-letnią gwarancją. Wszystkie oprawki z kolekcji Fielmann dla dorosłych i dla dzieci spełniają wymogi normy DIN EN ISO 12870.

Gwarancja satysfakcji:

jeśli Twoje nowe okulary nie spełniają Twoich oczekiwań, przyjmiemy je z powrotem i zwrócimy Ci pieniądze.

Ubezpieczenie okularów:

twoje okulary są ubezpieczone od zniszczenia, utraty i kradzieży przez pierwszy rok od daty odbioru. Wysokość ubezpieczenia: do 200 zł za oprawę i do 100 zł za każde szkło, dalsze informacje oraz warunki ubezpieczenia dostępne w salonach lub na fielmann.pl w zakładce Usługi.

Bezpłatne badanie wzroku:

zespół naszych kompetentnych i świetnie przygotowanych optyków chętnie Ci doradzi i zbada Twój wzrok korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Szeroki wybór i elastyczność:

Znane marki, międzynarodowi projektanci, bardzo duży wybór oprawek i sprawdzona jakość Fielmann – na to możesz liczyć w każdym naszym salonie i na stronie fielmann.pl. Zawsze z gwarancją najlepszego serwisu i w korzystnych cenach.

Serwis klienta Fielmann:

twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego bardzo cenimy sobie wszelkie uwagi i sugestie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod bezpłatnym numerem telefonu 800 343 562 i adresem mailowym serwisklienta@fielmann.com oraz w naszych Social Media i salonach Fielmann.

Salony Fielmann

Szukają Państwo najbliższego salonu Fielmann w swojej okolicy?