• moje konto
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Usługi
  Znajdź salon Fielmann w Twojej okolicy
  Usługi w salonach Fielmann

  Usługi przyjazne dla konsumenta

  Fielmann wielokrotnie wprowadzał świadczenia przyjazne dla konsumenta, których wcześniej w branży nie oferowano.

  Gwarancja zwrotu pieniędzy:

  jeśli w ciągu sześciu tygodni po dokonaniu zakupu w firmie Fielmann znajdą Państwo gdzie indziej taki sam produkt w niższej cenie, przyjmiemy towar z powrotem i zwrócimy pieniądze.

  Trzy lata gwarancji na wszystkie okulary, w tym na okulary dla dzieci:

  w firmie Fielmann kupują Państwo sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z kolekcji Fielmann spełniają wymogi normy DIN EN ISO 12870.

  Gwarancja satysfakcji:

  jeżeli nie są Państwo zadowoleni ze swoich nowych okularów przyjmiemy je z powrotem, zwracając pieniądze lub wymienimy je na inny model. W każdej chwili.

  Ubezpieczenie:

  w cenę okularów wliczone jest całoroczne ubezpieczenie okularów korekcyjnych od pęknięcia, utraty, kradzieży a nawet zgubienia. Wysokość ubezpieczenia: do 200 zł za oprawę i do 100 zł za każde szkło. Udział własny przy szkodzie całkowitej wynosi 40 zł. Dokładne informacje odnośnie zakresu ubezpieczenia okularów znajdą Państwo w otrzymanych warunkach ubezpieczenia. Rezygnacja z ubezpieczenia oznacza obniżenie ceny produktu o 10 zł.

  Bezpłatne badanie wzroku:

  kompetentni optycy skontrolują Państwa wzrok, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

  Serwis firmy Fielmann dla klientów:

  pragniemy, by nasi klienci byli zadowoleni ze wszystkich świadczeń firmy Fielmann. Na wszystkie zastrzeżenia i propozycje czekają nasi konsultanci pod bezpłatnym numerem 800 343562. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.fielmann.com

  Salony Fielmann

  Szukają Państwo najbliższego salonu Fielmann w swojej okolicy?

  MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
  Gwarancja satysfakcji

  W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.


  Gwarancja zwrotu pieniędzy

  W salonach Fielmann kupują Państwo w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.


  Szeroki wybór

  W każdym salonie Fielmann znajdą Państwo ponad 2000 okularów. Znane marki i projektanci o międzynarodowej sławie Szeroki wybór modnych okularów z metalu i tworzywa sztucznego, wszystkie w korzystnych cenach, które gwarantujemy.

  Zeichenfläche 4 user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 pobraniem PayPal Visa Mastercard dobirka