• moje konto
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Usługi
  Znajdź salon Fielmann w Twojej okolicy
  Usługi w salonach Fielmann

  Usługi przyjazne dla konsumenta

  Fielmann wielokrotnie wprowadzał świadczenia przyjazne dla konsumenta, których wcześniej w branży nie oferowano.

  Gwarancja zwrotu pieniędzy:

  jeśli w ciągu 6 tygodni po dokonaniu zakupu w salonie Fielmann znajdziesz gdzie indziej taki sam produkt w niższej cenie, przyjmiemy towar z powrotem i zwrócimy Ci pieniądze.

  3 lata gwarancji na nasze okulary:

  w salonach Fielmann kupujesz sprawdzoną jakość z 3-letnią gwarancją. Wszystkie oprawki z kolekcji Fielmann dla dorosłych i dla dzieci spełniają wymogi normy DIN EN ISO 12870.

  Gwarancja satysfakcji:

  jeśli Twoje nowe okulary nie spełniają Twoich oczekiwań, przyjmiemy je z powrotem i zwrócimy Ci pieniądze.

  Ubezpieczenie okularów:

  twoje okulary są ubezpieczone od zniszczenia, utraty i kradzieży przez pierwszy rok od daty odbioru. Wysokość ubezpieczenia: do 200 zł za oprawę i do 100 zł za każde szkło, dalsze informacje oraz warunki ubezpieczenia dostępne w salonach lub na fielmann.pl w zakładce Usługi.

  Bezpłatne badanie wzroku:

  zespół naszych kompetentnych i świetnie przygotowanych optyków chętnie Ci doradzi i zbada Twój wzrok korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

  Serwis klienta Fielmann:

  twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego bardzo cenimy sobie wszelkie uwagi i sugestie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod bezpłatnym numerem telefonu 800 343 562 i adresem mailowym serwisklienta@fielmann.com oraz w naszych Social Media i salonach Fielmann.

  Salony Fielmann

  Szukają Państwo najbliższego salonu Fielmann w swojej okolicy?

  MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
  Gwarancja satysfakcji

  W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.


  Gwarancja zwrotu pieniędzy

  W salonach Fielmann kupują Państwo w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.


  Szeroki wybór

  W każdym salonie Fielmann znajdą Państwo ponad 2000 okularów. Znane marki i projektanci o międzynarodowej sławie Szeroki wybór modnych okularów z metalu i tworzywa sztucznego, wszystkie w korzystnych cenach, które gwarantujemy.

  Zeichenfläche 4 user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 pobraniem PayPal Visa Mastercard dobirka