Soczewki miesięczne

  • Najpopularniejszy typ soczewek

  • Łatwe w użytkowaniu

  • Idealne dla początkujących

    użytkowników

Soczewki miesięczne

Soczewki miesięczne w butikach optycznych Fielmann

W wielu sportach i aktywnościach wykonywanych w czasie wolnym soczewki kontaktowe są atrakcyjnym uzupełnieniem okularów i mogą być noszone wymiennie z okularami. W butikach optycznych Fielmann otrzymasz miękkie soczewki kontaktowe również jako soczewki miesięczne. Takie soczewki kontaktowe mogą być noszone w ciągu dnia przez okres czterech tygodni. Istnieją nawet specjalne soczewki miesięczne, które można nosić bez przerwy w dzień i w nocy.

Miesięczne soczewki kontaktowe można odkształcać we wszystkich kierunkach, a przy właściwym dopasowaniu są prawie lub w ogóle nieodczuwalne na oku. Proces adaptacji jest przeważnie bezproblemowy.

Wizyta kontrolna

Czy nadal jesteś zadowolony ze swoich soczewek kontaktowych? Warto udać się na wizytę kontrolną w każdym przypadku: w butikach optycznych Fielmann wykwalifikowani optycy sprawdzą, czy Twoje soczewki kontaktowe są dobrze dopasowane i tolerowane.

Do wyszukiwarki salonów

Czy miesięczne soczewki kontaktowe są właściwym wyborem dla Ciebie?

To czy soczewki miesięczne są właściwym wyborem dla Ciebie, zależy od rodzaju wady wzroku, która ma być skorygowana. Cechy Twoich oczu oraz filmu łzowego są również ważnymi kryteriami podczas wyboru właściwych soczewek kontaktowych.

Podczas dopasowywania soczewek kontaktowych można dokładnie ustalić, który produkt pasuje do Twoich oczu i wyzwań dnia codziennego. Nasi kompetentni optycy chętnie udzielą Ci porady podczas doboru soczewek kontaktowych.

Specjalista Fielmann ds. soczewek kontaktowych w Twojej okolicy

Możliwość otrzymania próbnych soczewek kontaktowych

W butikach optycznych Fielmann możesz bezpłatnie wypróbować wszystkie popularne soczewki kontaktowe. Nasi kompetentni optycy sprawdzą dopasowanie i adaptację. Wspólnie ze specjalistą ds. soczewek kontaktowych znajdziesz dla siebie właściwe soczewki kontaktowe.

Prawidłowa pielęgnacja miesięcznych soczewek kontaktowych

Przy całej wygodzie, którą oferują soczewki kontaktowe, nigdy nie można jednak zaniedbać higieny i czyszczenia. Staranna pielęgnacja soczewek kontaktowych jest bardzo ważna, aby na ich powierzchni nie odkładały się żadne pozostałości ani zanieczyszczenia. Dzięki prawidłowej pielęgnacji soczewek kontaktowych można usunąć osady i zawsze mieć zapewnione dobre widzenie. Dla każdego rodzaju soczewek kontaktowych dostępne są różne możliwości czyszczenia i pielęgnacji. Nasi specjaliści ds. soczewek kontaktowych chętnie udzielą Ci porady w tym zakresie.

Więcej na temat środków pielęgnacyjnych do soczewek kontaktowych

Ogólne porady dotyczące pielęgnacji soczewek kontaktowych

Podczas pielęgnacji soczewek kontaktowych obowiązuje kilka ważnych zasad: soczewki kontaktowe i pojemnik na soczewki nie powinny mieć styczności z wodą z kranu. Poza tym przed wzięciem soczewek kontaktowych do ręki konieczne jest dokładne umycie rąk.

Więcej na temat prawidłowej pielęgnacji soczewek kontaktowych

Gwarancja korzystnej ceny: miesięczne soczewki kontaktowe w butikach optycznych Fielmann

Fielmann posiada w ofercie soczewki miesięczne znanych marek i producentów, gwarantując ich korzystną cenę. Gwarancja zwrotu pieniędzy Fielmann daje Ci pewność, że zakup nigdy nie będzie w wygórowanej cenie.

Specjalista Fielmann ds. soczewek kontaktowych w Twojej okolicy

Więcej na temat marek soczewek kontaktowych w butikach optycznych Fielmann