Okulary damskie

Jaki styl podoba Ci się najbardziej? Zainspiruj się naszą bogatą ofertą damskich okularów. Szukasz swojego ulubionego modelu? Po prostu kup online już teraz: wybierz oprawkę, dodaj szkła jednoogniskowe i zamów wygodną dostawę do domu – wysyłka gratis!

Okulary damskie

Okulary damskie: Fielmann.

Damskie okulary podkreślają indywidualny styl i wizerunek, wyróżniając się wieloma kształtami i typami opraw. Mogą to być okulary na co dzień, z wygodną, pełną oprawką, modele w stonowanym, kobiecym stylu biznesowym lub też ekstrawaganckie. W butikach optycznych Fielmann znajdziesz odpowiednie okulary pasujące do każdego kształtu twarzy. W naszej ofercie posiadamy modne oprawki także w niestandardowych rozmiarach.

W każdym z naszych butików optycznych prezentujemy szeroki wybór różnych okularów: ponad 2000 oprawek, w tym modne oprawy z kolekcji Fielmann, oprawki znanych marek i cenionych projektantów.

Ponieważ każda kobieta jest inna, oferujemy wyjątkowy asortyment damskich opraw okularowych. Od klasycznie eleganckich oprawek, poprzez delikatne, minimalistyczne, aż po oprawki wyraziście podkreślające styl – tak odmienne są kształty damskich okularów dostępnych w Fielmann. Dodatkowo, oferujemy szeroki wybór różnych materiałów, takich jak tworzywo sztuczne lub metal. Wbutiku optycznym Fielmann znajdziesz także szeroki asortyment damskich okularów przeciwsłonecznych.

Więcej na temat damskich okularów przeciwsłonecznych

Pamiętaj, że prawie wszystkie wady wzroku można skorygować również za pomocą okularów przeciwsłonecznych. Odwiedź nasz butik optyczny, przymierz swoje wymarzone okulary i skorzystaj z indywidualnej porady.

Więcej na temat korekcyjnych okularów przeciwsłonecznych

Bezpłatne badanie ostrości wzroku w Państwa salonie optycznym

Usługi takie jak badanie ostrości wzroku to w salonach Fielmann oczywista sprawa, ponadto usługa ta jest u nas bezpłatna: Wykwalifikowani optycy określą Twoja ostrość widzenia korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. W każdej chwili. Okulary nie leżą odpowiednio? Chcesz wyczyścić swoje okulary? To żaden problem. Takie usługi oraz drobne naprawy oferowane są bezpłatnie w każdym salonie firmy Fielmann.

Więcej na temat bezpłatnego badania ostrości wzroku

Znajdź najbliższy butik optyczny Fielmann

Ubezpieczenie okularów oferowane przez firmy Fielmann i HanseMerkur

Ubezpieczenie: w cenę okularów wliczone jest całoroczne ubezpieczenie okularów korekcyjnych od pęknięcia, utraty, kradzieży, a nawet zgubienia. Wysokość ubezpieczenia: do 200 zł za oprawę i do 100 zł za każde szkło. Udział własny przy szkodzie całkowitej wynosi 40 zł. Dokładne informacje odnośnie zakresu ubezpieczenia okularów znajdziesz w otrzymanych warunkach ubezpieczenia. Rezygnacja z ubezpieczenia oznacza obniżenie ceny produktu o 10 zł.

Więcej na temat ubezpieczenia

W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka.

Firma Fielmann udziela gwarancji satysfakcji: jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.