Okulary damskie

(482)

Filter

Wirtualna przymierzalnia

Kształt okularów

Marka

Kolor oprawy

Materiał oprawy

Wirtualna przymierzalnia
Kształt okularów
Marka
Kolor oprawy
Materiał oprawy


Okulary damskie: Fielmann.

Damskie okulary podkreślają indywidualny styl i wizerunek, wyróżniając się wieloma kształtami i typami opraw. Mogą to być okulary na co dzień, z wygodną, pełną oprawką, modele w stonowanym, kobiecym stylu biznesowym lub też ekstrawaganckie. W butikach optycznych Fielmann znajdziesz odpowiednie okulary pasujące do każdego kształtu twarzy. W naszej ofercie posiadamy modne oprawki także w niestandardowych rozmiarach.

W każdym z naszych butików optycznych prezentujemy szeroki wybór różnych okularów: ponad 2000 oprawek, w tym modne oprawy z kolekcji Fielmann, oprawki znanych marek i cenionych projektantów.

Ponieważ każda kobieta jest inna, oferujemy wyjątkowy asortyment damskich opraw okularowych. Od klasycznie eleganckich oprawek, poprzez delikatne, minimalistyczne, aż po oprawki wyraziście podkreślające styl – tak odmienne są kształty damskich okularów dostępnych w Fielmann. Dodatkowo, oferujemy szeroki wybór różnych materiałów, takich jak tworzywo sztuczne lub metal. Wbutiku optycznym Fielmann znajdziesz także szeroki asortyment damskich okularów przeciwsłonecznych.

Pamiętaj, że prawie wszystkie wady wzroku można skorygować również za pomocą okularów przeciwsłonecznych. Odwiedź nasz butik optyczny, przymierz swoje wymarzone okulary i skorzystaj z indywidualnej porady.

Więcej na temat korekcyjnych okularów przeciwsłonecznych


Ubezpieczenie okularów oferowane przez firmy Fielmann i HanseMerkur

Ubezpieczenie: w cenę okularów wliczone jest całoroczne ubezpieczenie okularów korekcyjnych od pęknięcia, utraty, kradzieży, a nawet zgubienia. Wysokość ubezpieczenia: do 200 zł za oprawę i do 100 zł za każde szkło. Udział własny przy szkodzie całkowitej wynosi 40 zł. Dokładne informacje odnośnie zakresu ubezpieczenia okularów znajdziesz w otrzymanych warunkach ubezpieczenia. Rezygnacja z ubezpieczenia oznacza obniżenie ceny produktu o 10 zł.

Więcej na temat ubezpieczenia