Okulary ochronne: Fielmann – ochrona oczu!

Ochrona oczu przed zagrożeniami występującymi w miejscu pracy jest niezwykle ważna, nawet w wielu przypadkach uregulowana jest ona przepisami.

Warunki pracy w halach produkcyjnych, przemyśle chemicznym i zakładach rzemieślniczych, w firmach sprzątających i zakładach galwanizacyjnych, w laboratoriach oraz w dziedzinie techniki laserowej i elektryczności wymagają używania okularów ochronnych do pracy. Podczas czynności takich jak szlifowanie, spawanie, wiercenie i frezowanie dochodzi do mechanicznego oddzielania się ciał obcych, które mogą powodować podrażnienie i zapalenie oczu, a także ciężkie obrażenia.

Jeżeli w miejscu pracy wymagane są okulary ochronne, pracodawca często pokrywa część lub całość związanych z nimi kosztów. W tym celu otrzymasz formularz zamówienia lub zaświadczenie upoważniające do nabycia okularów ochronnych. Informacji odnośnie pokrycia kosztów przez pracodawcę uzyskasz od specjalisty ds. BHP w Państwa zakładzie pracy.

W salonach Fielmann oferowane są okulary ochronne korekcyjne lub bez korekcji. W zależności od otoczenia i stopnia zagrożenia w miejscu pracy uwzględnić należy różne rodzaje okularów ochronnych, różne rodzaje szkieł i tworzyw sztucznych, jak CR-39 lub poliwęglan. W naszych salonach profesjonalni optycy zbadają twój wzrok, pokażą modele różnych okularów ochronnych do pracy i doradzą w wyborze oprawy i szkieł odpowiednich do Twoich okularów ochronnych. Wszystkie oferowane w salonach Fielmann okulary ochronne do pracy spełniają wymagania określone rozporządzeniem (UE) 2016/425.

Oczywiście również nie posiadając zaświadczenia upoważniającego od pracodawcy możesz nabyć ochronne okulary do pracy w salonie Fielmann – i to w gwarantowanej, korzystnej cenie, gdyż Fielmann udziela gwarancji zwrotu pieniędzy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczysz takie same okulary ochronne do pracy oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.

W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka.

Gwarancja satysfakcji

W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka, ponieważ Fielmann udziela gwarancji satysfakcji. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z wybranych okularów ochronnych, Fielmann wymieni je lub zwróci cenę zakupu. W każdej chwili.