Firma Fielmann wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić użytkownikowi najlepszą możliwą obsługę. Kontynuacja przeglądania stron internetowych firmy Fielmann oznacza zgodę użytkownika na korzystanie z plików cookie.

Wyszukiwarka salonów
Fielmann w Państwa okolicy
Więcej opcji wyszukiwaniaMniej opcji wyszukiwania
 • 2 w Państwa okolicy
 • Poznan

  ul. Sw. Marcin 69
  61-808 Poznan

  0.30 km
  Szczegóły
 • Poznan Galeria Pestka

  Al.Solidarności 47
  61-696 Poznan

  3.50 km
  Szczegóły
 • Über Poznan

  Fielmann, Państwa salon optyczny w Poznan

  W każdym salonie optycznym Fielmann w Poznaniu znajdą Państwo ponad 2000 okularów. Znane marki, projektanci o międzynarodowej sławie i modne okulary z kolekcji Fielmann. Okulary do dali, do czytania lub progresywne - nasi optycy w salonie Fielmann w Poznaniu chętnie zaprezentują Państwu naszą szeroką ofertę, doradzą w wyborze oprawy okularowej i szkieł. Salony Fielmann w Poznaniu mają w swojej ofercie również duży wybór okularów przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych i środków do ich pielęgnacji.

  Salon Fielmann w Poznaniu jest optykiem oferującym korzystne ceny. Udzielamy na to gwarancji zwrotu pieniędzy: jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego badania ostrości wzroku w salonie Fielmann! Kompetentni optycy w Poznaniu zbadają Państwa ostrość wzroku korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów. Nie jest konieczne wcześniejsze ustalenie terminu, badanie ostrości wzroku jest bezpłatne.
Firma Fielmann nie jest uprawniona do wykorzystywania Państwa lokalizacji. Prosimy o korzystanie z pola do wprowadzania tekstu i potwierdzenie klikając na symbol lupy.