Zeichenfläche 4 Servi c e d a c oustique auditi v e Servizio per appa r e c chi acustici Compass Rechnung PayPal Visa Mastercard

Firma Fielmann wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić użytkownikowi najlepszą możliwą obsługę. Kontynuacja przeglądania stron internetowych firmy Fielmann oznacza zgodę użytkownika na korzystanie z plików cookie.

Wyszukiwarka salonów
Fielmann w Państwa okolicy
Więcej opcji wyszukiwaniaMniej opcji wyszukiwania
 • 2 w Państwa okolicy
 • Kraków Galeria Krakowska

  ul. Pawia 5
  31-154 Kraków

  0.24 km
  OBECNIE ZAMKNIĘTE
  Szczegóły & Terminy
 • Kraków Bonarka City Center

  ul. Kamienskiego 11
  30-644 Kraków

  4.01 km
  OBECNIE ZAMKNIĘTE
  Szczegóły & Terminy
 • Über Kraków

  Fielmann, Państwa salon optyczny w Kraków

  W każdym salonie optycznym Fielmann w Krakowie znajdą Państwo ponad 2000 okularów. Znane marki, projektanci o międzynarodowej sławie i modne okulary z kolekcji Fielmann. Okulary do dali, do czytania lub progresywne - nasi optycy w salonie Fielmann w Krakowie chętnie zaprezentują Państwu naszą szeroką ofertę, doradzą w wyborze oprawy okularowej i szkieł. Salony Fielmann w Krakowie mają w swojej ofercie również duży wybór okularów przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych i środków do ich pielęgnacji. 

  Salon Fielmann w Krakowie jest optykiem oferującym korzystne ceny. Udzielamy na to gwarancji zwrotu pieniędzy: jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego badania ostrości wzroku w salonie Fielmann! Kompetentni optycy w Krakowie zbadają Państwa ostrość wzroku korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów. Nie jest konieczne wcześniejsze ustalenie terminu, badanie ostrości wzroku jest bezpłatne.

Firma Fielmann nie jest uprawniona do wykorzystywania Państwa lokalizacji. Prosimy o korzystanie z pola do wprowadzania tekstu i potwierdzenie klikając na symbol lupy.