Cena kompletna

To, że nowoczesne okulary nie muszą być drogie, udowadniamy naszą ofertą kompletną. Wybierz oprawkę, dodaj indywidualne szkła jednoogniskowe i zamów wygodną dostawę do domu – wysyłka gratis!

Cena kompletna

Kompletne okulary za 89,00 zł

Wprowadzając korzystne ceny Fielmann przyczynił się do tego, że moda okularowa jest dzisiaj dostępna dla wszystkich. Korzyści uzyskane przy zakupie stają się korzyściami, które możemy zaoferować klientom. W salonie Fielmann otrzymają Państwo modną oprawę z kolekcji podstawowej ze szkłami jednoogniskowymi już za 89,00 zł. Z trzyletnią gwarancją.

Bezpłatne badanie wzroku u Twojego optyka

W salonach Fielmann usługi takie jak badanie wzroku nie tylko są oczywistością, lecz także są wykonywane bezpłatnie: wykwalifikowani optycy zbadają ostrość Twojego wzroku przy użyciu najnowocześniejszej technologii. W dowolnym czasie. Okulary przestały dobrze leżeć? A może chcesz oddać swoje okulary do wyczyszczenia? Żaden problem. Te usługi i drobne naprawy wykonamy dla Ciebie w każdym salonie Fielmann za darmo.

Więcej informacji na temat bezpłatnego badania wzroku

Gwarancja satysfakcji

W salonach Fielmann kupujesz bez ryzyka. Jeżeli nie będziesz zadowolony z nowych okularów, możesz je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.

Więcej na temat gwarancji satysfakcji

Gwarancja zwrotu pieniędzy

W salonach Fielmann kupujesz w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczysz takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.

Więcej na temat gwarancji zwrotu pieniędzy

Trzyletnia gwarancja

W salonach Fielmann otrzymujesz sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z Kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania zgodnie z normą DIN EN ISO 12870.

Więcej na temat trzyletniej gwarancji