Zeichenfläche 4 Servi c e d a c oustique auditi v e Servizio per appa r e c chi acustici Compass Rechnung PayPal Visa Mastercard
Wyszukiwarka salonów
Fielmann w Państwa okolicy
Pojemnik na soczewki w salonach Fielmann
Pielęgnacja i akcesoria

Pojemnik na soczewki kontaktowe: soczewek nie przechowuje się w szklance!

Nocują Państwo u znajomych i zapomnieli Państwo pojemnika na soczewki? Szklanki i kieliszki nie są w żadnym razie rozwiązaniem awaryjnym na jedną noc.


Soczewki kontaktowe należy przechowywać wyłącznie w przeznaczonym do tego celu pojemniku na soczewki. W przypadku prawidłowego stosowania soczewki kontaktowe są w tym pojemniku chronione przed zanieczyszczeniami i bakteriami.

Pojemnik na soczewki kontaktowe jest zatem ważną częścią składową codziennej pielęgnacji soczewek. W tym pojemniku przechowuje się soczewki kontaktowe przez krótki czas lub przez noc. Poza tym pojemniki na soczewki można wykorzystywać razem z innymi środkami pielęgnacyjnymi do soczewek kontaktowych do dezynfekcji lub neutralizacji soczewek.

W zależności od rodzaju soczewek kontaktowych istnieją różne możliwości ich pielęgnacji i czyszczenia. Inaczej niż w przypadku soczewek miesięcznych, w przypadku soczewek jednodniowych pielęgnacja nie jest konieczna w aż tak dużym stopniu, ponieważ codziennie stosuje się nowe soczewki kontaktowe.

W przypadku korzystania wielu środków pielęgnacyjnych do soczewek wymagany jest specjalny pojemnik na soczewki w celu zapewnienia bezpiecznej i skutecznej pielęgnacji soczewek. Dlatego wielu producentów środków pielęgnacyjnych dołącza do opakowań ze środkami pielęgnacyjnymi pojemniki na soczewki na wymianę.

W naszych salonach znajdą Państwo również wybór pojemników na soczewki w różnych wzorach.