• moje konto
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Usługi
  Znajdź salon Fielmann w Twojej okolicy
  Pojemnik na soczewki w salonach Fielmann
  Pielęgnacja i akcesoria

  Pojemnik na soczewki kontaktowe: soczewek nie przechowuje się w szklance!

  Nocują Państwo u znajomych i zapomnieli Państwo pojemnika na soczewki? Szklanki i kieliszki nie są w żadnym razie rozwiązaniem awaryjnym na jedną noc.


  Soczewki kontaktowe należy przechowywać wyłącznie w przeznaczonym do tego celu pojemniku na soczewki. W przypadku prawidłowego stosowania soczewki kontaktowe są w tym pojemniku chronione przed zanieczyszczeniami i bakteriami.

  Pojemnik na soczewki kontaktowe jest zatem ważną częścią składową codziennej pielęgnacji soczewek. W tym pojemniku przechowuje się soczewki kontaktowe przez krótki czas lub przez noc. Poza tym pojemniki na soczewki można wykorzystywać razem z innymi środkami pielęgnacyjnymi do soczewek kontaktowych do dezynfekcji lub neutralizacji soczewek.

  W zależności od rodzaju soczewek kontaktowych istnieją różne możliwości ich pielęgnacji i czyszczenia. Inaczej niż w przypadku soczewek miesięcznych, w przypadku soczewek jednodniowych pielęgnacja nie jest konieczna w aż tak dużym stopniu, ponieważ codziennie stosuje się nowe soczewki kontaktowe.

  W przypadku korzystania wielu środków pielęgnacyjnych do soczewek wymagany jest specjalny pojemnik na soczewki w celu zapewnienia bezpiecznej i skutecznej pielęgnacji soczewek. Dlatego wielu producentów środków pielęgnacyjnych dołącza do opakowań ze środkami pielęgnacyjnymi pojemniki na soczewki na wymianę.

  W naszych salonach znajdą Państwo również wybór pojemników na soczewki w różnych wzorach.

  Zeichenfläche 4 user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 pobraniem PayPal Visa Mastercard dobirka