Nowość: Ekspresowe ponawianie zamówień

Zamawiaj ulubione produkty jeszcze prościej za pomocą konta Fielmann.

Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe

(62)

Filtr

Marka

Czas noszenia

Liczba soczewek

Producent

Cena

29 - 162
29 - 162


Markowe soczewki kontaktowe i środki pielęgnacyjne do soczewek kontaktowych w butiku optycznym Fielmann.

Grasz w piłkę nożną, wspinasz się po ścianach skalnych, żeglujesz po oceanach lub chcesz założyć okulary 3-D w kinie? W tych i wielu innych sportach i aktywnościach w czasie wolnym soczewki kontaktowe są idealnym uzupełnieniem okularów.

Istnieją też zawody, w których soczewki kontaktowe są lepszym rozwiązaniem niż okulary. Wyobraź sobie, że jesteś kucharzem i stoisz w pobliżu kuchenki. Soczewki okularów cały czas zachodzą parą lub są ubrudzone tłuszczem. Również w przypadku wykonywania zawodu strażaka, chirurga, czy podczas pracy na budowie soczewki kontaktowe są korzystniejszym wyborem.

Soczewki kontaktowe oferują często podobny komfort pod kątem ostrości widzenia jak okulary wykonane na indywidualne zamówienie. I to niezależnie od tego, ile dioptrii potrzebujesz! Dodatkowo, soczewki kontaktowe gwarantują wyraźne widzenie w całym polu widzenia.


Gwarancja korzystnej ceny soczewek kontaktowych!

Naszą wiarygodność w zakresie cen potwierdzamy swoim dobrym imieniem i gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli w ciągu 6 tygodni po dokonaniu zakupu w butiku optycznym Fielmann znajdziesz gdzieś indziej taki sam produkt w niższej cenie, przyjmiemy towar z powrotem i zwrócimy Ci pieniądze.

Gwarancja zwrotu pieniędzy


Czy soczewki kontaktowe są dla Ciebie właściwym wyborem ?

Obecnie niemal wszystkie wady wzroku można korygować z pomocą soczewek kontaktowych. Sferyczne soczewki kontaktowe służą do korekcji krótkowzroczności i dalekowzroczności. Soczewki toryczne umożliwiają nawet korekcję niezborności rogówki(astygmatyzmu). Z kolei soczewki progresywne, nazywane również soczewkami wieloogniskowymi, są dobrym rozwiązaniem w dojrzalszym wieku, jako uzupełnienie okularów progresywnych.

Więcej na temat różnych wad wzroku

Więcej na temat okularów progresywnych

Niezależnie od tego, czy nosisz soczewki kontaktowe jako uzupełnienie okularów, czy też stosujesz tylko soczewki kontaktowe – pierwszym krokiem do noszenia soczewek kontaktowych jest wizyta u kompetentnego specjalisty ds. soczewek kontaktowych, który określi Twoją ostrość widzenia, doradzi przy doborze produktów i dopasuje odpowiednie soczewki kontaktowe.

Specjalista Fielmann ds. soczewek kontaktowych w Państwa okolicy


Prawidłowa pielęgnacja soczewek kontaktowych ma szczególne znaczenie

W przypadku soczewek kontaktowych nie można zapominać o ich higienie i pielęgnacji. Aby na powierzchni soczewek nie gromadziły się zanieczyszczenia lub pozostałości płynu łzowego, bardzo ważna jest staranna pielęgnacja soczewek kontaktowych! Im częściej soczewki kontaktowe są wymieniane na nowe, tym mniej czasu poświęcimy na ich pielęgnację. Nasi specjaliści ds. soczewek kontaktowych chętnie udzielą Ci porady na temat pielęgnacji Twoich soczewek kontaktowych.

Więcej na temat środków pielęgnacyjnych do soczewek kontaktowych

Więcej na temat prawidłowej pielęgnacji soczewek kontaktowych


Różne rodzaje soczewek kontaktowych?

Zasadniczo rozróżnia się dwa rodzaje soczewek kontaktowych: miękkie itwarde. Ponadto, istnieją specjalne rodzaje soczewek kontaktowych, takie jak soczewki progresywne (wieloogniskowe), toryczne i kolorowe soczewki kontaktowe.

Miękkie soczewki kontaktowe można łatwo odkształcać w każdym kierunku, a ich średnica jest większa niż twardych soczewek kontaktowych. Ponieważ są one przyjemnie miękkie i dobrze dopasowują się do oka, prawie w ogóle nie czuje się ich obecności na oku. Dzięki temu proces adaptacji jest przeważnie krótszy niż w przypadku twardych soczewek kontaktowych.

Więcej na temat miękkich soczewek kontaktowych

Twarde soczewki kontaktowe są mniejsze od miękkich soczewek kontaktowych. Są one również bardziej „sztywne” w dotyku. Czas adaptacji jest wprawdzie dłuższy niż w przypadku miękkich soczewek kontaktowych, ale twarde soczewki kontaktowe mają tę zaletę, że zapewniają bardzo dobre dotlenienie oka.

Soczewki progresywne są dobrym rozwiązaniem do korekcji starczowzroczności (prezbiopii), jako uzupełnienie okularów progresywnych. Jak sama nazwa wskazuje, soczewki wieloogniskowe zapewniają dobre widzenie na różne odległości. Nazywane są też soczewkami progresywnymi.

Więcej na temat okularów progresywnych

Soczewki toryczne umożliwiają korekcję niezborności rogówki (astygmatyzmu). Są one dostępne jako miękkie lub twarde soczewki kontaktowe, w wersji jednodniowej lub miesięcznej.

Więcej na temat torycznych soczewek kontaktowych

Gwiazdy Hollywood już dawno odkryły zalety kolorowych soczewek kontaktowych i sprawiły, że stały się one modne. Obecnie kolorowe soczewki kontaktowe są popularne nie tylko wśród gwiazd. Każdy, kto chce zmienić kolor oczu, może to zrobić w kilka sekund.

Więcej na temat kolorowych soczewek kontaktowych


Jakie soczewki kontaktowe są odpowiednie dla Ciebie?

Dobór właściwych soczewek kontaktowych do Twoich indywidualnych potrzeb wymaga precyzyjnego dopasowania soczewek kontaktowych przez kompetentnego optyka. Ponadto, ważną rolę odgrywają zarówno właściwości oczu i filmu łzowego, jak też Twoja praca zawodowa i aktywność w wolnym czasie.

Podczas dopasowywania soczewek kontaktowych można dokładnie ustalić, które soczewki kontaktowe pasują do Twoich oczu i optymalnie korygują występującą wadę wzroku. Nasi wykwalifikowani optycy udzielą Ci niezobowiązującej porady w doborze odpowiednich dla Ciebie soczewek kontaktowych.

Specjalista Fielmann ds. soczewek kontaktowych w Państwa okolicy


Gwarancja korzystnej ceny: Markowe soczewki kontaktowe w butikach optycznych Fielmann

Fielmann posiada w ofercie soczewki kontaktowe dużych marek i znanych producentów, gwarantując najkorzystniejszą cenę. Gwarancja zwrotu pieniędzy Fielmann daje Państwu pewność, że cena produktu nigdy nie będzie wygórowana.

Specjalista Fielmann ds. soczewek kontaktowych w Państwa okolicy

Więcej na temat marek soczewek kontaktowych w Fielmann