Wady wzroku u dzieci

Świat poznajemy za pomocą oczu od chwili ich pierwszego otwarcia. Nasz zmysł wzroku dostarcza mózgowi wiele ważnych informacji i impulsów, przez co sprawia, że nasze życie nabiera kolorów i staje się prostsze.


Dlatego rodzice są zaniepokojeni, gdy dziecko nie widzi prawidłowo. Mamy jednak dobre wiadomości: wadę wzroku można w wieku dziecięcym z powodzeniem korygować, a nawet ograniczać jej stopień. Chcemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą oraz doświadczeniem. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. I, oczywiście, chętnie udzielimy również indywidualnej porady: Prosimy o bezpośredni lub telefoniczny kontakt z salonem przed wizytą, aby ustalić, czy istnieje możliwość przeprowadzenia badania wzroku dziecka. Umów wizytę już teraz.

Rozpoznawanie wady wzroku

Pierwsze okulary dziecięce

Nasze usługi skierowane do dzieci

Gwarancja satysfakcji

U nas rodzice kupują bez ryzyka. Jeśli Twoje dziecko jest niezadowolone ze swoich okularów, możesz je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

W salonach Fielmann kupujesz w gwarantowanych, korzystnych cenach. Jeśli w ciągu 6 tygodni od dokonania zakupu w salonie Fielmann znajdziesz gdzie indziej taki sam produkt w niższej cenie, przyjmiemy towar z powrotem i zwrócimy pieniądze.

Trzyletnia gwarancja

Trzyletnia gwarancja na wszystkie okulary – dotyczy to również okularów dziecięcych. Wszystkie oprawki z kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania zgodnie z normą DIN EN ISO 12870.