Zeichenfläche 4 Servi c e d a c oustique auditi v e Servizio per appa r e c chi acustici Compass Rechnung PayPal Visa Mastercard

Firma Fielmann wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić użytkownikowi najlepszą możliwą obsługę. Kontynuacja przeglądania stron internetowych firmy Fielmann oznacza zgodę użytkownika na korzystanie z plików cookie.

Wyszukiwarka salonów
Fielmann w Państwa okolicy
O okularach

Kolekcja trendów: Fielmann

Żaden dodatek nie jest tak widoczny i indywidualny jak okulary. Są one pomocą wzrokową i fashion statement, wyrobem sztuki rzemieślniczej oraz It-Piece. Dotyczy to również naszej własnej kolekcji trendów: prezentowana jest ona każdej wiosny i jesieni i czerpie inspiracje z międzynarodowych trendów wyznaczanych przez modowe metropolie.

Kolekcja trendów jesień/zima 2020-2021

Dwie kolekcje, dwa różne spojrzenia: w kolekcji „Classics & Details” poświęcamy się tej jesieni zamiłowaniu do tego, co szczególne, w kolekcji „Shapes & Sizes” główny akcent stawiamy na rogi i kanty.

Kolekcja trendów wiosna/lato 2020

Dzięki stylowym, metalowym oprawkom oraz wyrazistym oprawkom z acetatu celebrujemy „rooftop romance“, natomiast nasze transparentne oprawki w jaskrawych kolorach lollipop wykreują „sweet summer“.

Kolekcja trendów wiosna/lato 2020 i wiele innych inspirujących Insight-Editorial pojawi się w naszym Coffee Table Book, który będzie dostępny we wszystkich salonach.