Compass Rechnung PayPal Visa Mastercard

Firma Fielmann wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić użytkownikowi najlepszą możliwą obsługę. Kontynuacja przeglądania stron internetowych firmy Fielmann oznacza zgodę użytkownika na korzystanie z plików cookie.

Wyszukiwarka salonów
Fielmann w Państwa okolicy
Moda i trendy w salonach Fielmann
O okularach

Kolekcja trendów: Fielmann

Żaden dodatek nie jest tak widoczny i indywidualny jak okulary. Są one pomocą wzrokową i fashion statement, wyrobem sztuki rzemieślniczej oraz It-Piece. Dotyczy to również naszej własnej kolekcji trendów: prezentowana jest ona każdej wiosny i jesieni i czerpie inspiracje z międzynarodowych trendów wyznaczanych przez modowe metropolie.


Coffee Table Book Wiosna/Lato 2020

Nasz nowy Coffee Table Book na wiosnę/lato 2020 jest już dostępny i można go przeglądać we wszystkich salonach. Znajdziesz w nim Insight-Editorials z ubiegłych miesięcy. Pozwoli Ci się udać w cudowną podróż do dalekich krajów, przenieść się na miejskie tarasy na dachach oraz na romantyczne plaże.

Liczba klientów w salonach jest na razie ograniczona, dlatego w tym półroczu Coffee Table Book udostępniamy również w wersji online. Dzięki temu możesz czerpać inspiracje, nawet jeśli na razie nie możesz do nas przyjść osobiście. Miłej lektury!

Trendy w modzie okularowej na wiosnę/lato 2020

Dzięki stylowym metalowym oprawkom oraz wyrazistym oprawkom z acetatu celebrujemy „rooftop romance“, natomiast nasze transparentne oprawki w jaskrawych kolorach lollipop wykreują „sweet summer“.

Trendy w modzie okularowej na jesień/zimę 2019

Okulary retro w stylowym „vintage look" przywołują lata 70., filigranowe i ponadczasowe metalowe oprawki w kolorach srebra i złota podkreślają „easy ligthtness", natomiast wyraziste modele okularów typu „bold frames“ przepędzają zimowy blues.