Zeichenfläche 4 Servi c e d a c oustique auditi v e Servizio per appa r e c chi acustici user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 PayPal Visa Mastercard
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Usługi
  O okularach

  Trendy w modzie okularowej: Fielmann

  Żaden dodatek nie jest tak widoczny i indywidualny jak okulary. Są one pomocą wzrokową i fashion statement, wyrobem sztuki rzemieślniczej oraz it-piece. Dotyczy to również naszej własnej kolekcji trendów: prezentowana jest ona każdej wiosny i jesieni i czerpie inspiracje z międzynarodowych trendów wyznaczanych przez wielkie modowe metropolie. W roku 2021 kolekcje „Wielka wolność“ i „Piękne życie“ przedstawiają naszą interpretację aktualnej mody okularowej.

  Kolekcja trendów wiosna/lato 2021

  Dzięki kolekcji „Wielka wolność“ możemy podążać w tęsknocie za dalekim światem nie tylko na wysokości dziesięciu tysięcy metrów, lecz także stąpając mocno po ziemi. W naszej kolekcji „Piękne życie" sięgamy po kolory i pozostawiamy daleko w tyle szarą codzienność.

  Kolekcja trendów jesień/zima 2020-2021

  Dwie kolekcje, dwa różne spojrzenia: w kolekcji „Classics & Details” poświęcamy się tej jesieni zamiłowaniu do tego, co szczególne, w kolekcji „Shapes & Sizes” główny akcent stawiamy na rogi i kanty.