Powrót

atrea care All-in-One

Rodzaj opakowania

Rozmiar

Cena za litr

Oszczędność*

Cena

189,00 zł

18,90 zł

189,00 zł
- 0 %

18,90 zł

84,20 zł
- 55 %

29,90 zł

53,90 zł
- 71 %

53,90 zł

* w stosunku do najmniejszego opakowania
Opakowania
100 ml + 1 Pojemnik na soczewki kontaktowe

18,90 zł

z VAT z doliczeniem wysyłka
Dostawa tylko na terenie Polski
Dostawa w ciągu 3-5 dni roboczych
Kupuj online bez ryzyka
 • Skuteczne usuwanie osadów lipidowych i białkowych
 • Odpowiedni do czyszczenia miękkich soczewek oraz soczewek silikonowo-hydrożelowych
 • Pozbawiony konserwantów w momencie kontaktu z okiem
Marka

Atrea

Właściwości
 • Name
  atrea care All-in-One
 • Marka
  Atrea
 • Typ produktu
  Płyn wielofunkcyjny
 • Odpowiedni dla
  Miękkie soczewki
 • Bez konserwantów
  Nie
 • Treść
  100 ml + 1 Pojemnik na soczewki kontaktowe

Płyn wielofunkcyjny Atrea Care ALL-IN-ONE łączy w sobie łatwość użytkowania oraz głębokie właściwości oczyszczające. Ten środek do pielęgnacji jest dobrze tolerowany i nadaje się doskonale do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych, a dzięki zastosowaniu specjalnej formuły jest świetnym rozwiązaniem również w przypadku wrażliwych oczu.

Płyn wielofunkcyjny Atrea Care ALL-IN-ONE to skuteczny środek czyszczący i dezynfekujący do soczewek miękkich, który pozytywnie wpłynie na zdrowie Twoich oczu. Pozwala on na usunięcie lipidowych i białkowych osadów z płynu łzowego i jednocześnie zapobiega nieprzyjemnemu uczuciu suchości oka. 


W przeciwieństwie do tradycyjnych płynów wielofunkcyjnych Atrea Care ALL-IN-ONE jest pozbawiony konserwantów w momencie kontaktu z okiem. Innowacyjny system dezynfekujący opiera się na zastosowaniu kompleksu składników aktywnych OxyChlorite®. W momencie wyjęcia soczewek z pojemnika i założenia ich na oczy, OxyChlorite® dzięki działaniu enzymów łzowych rozpada się na tlen, wodę i sole. Rezultat: w momencie kontaktu z okiem płyn jest całkowicie pozbawiony konserwantów.


Płyn wielofunkcyjny Atrea Care ALL-IN-ONE zapewnia maksymalne uczucie komfortu oczu również już po jego zastosowaniu. Zarówno uwolnienie tlenu w procesie rozpadu kompleksu substancji aktywnych, jak i odpowiednie nawilżenie soczewek dzięki zawartości hypromelozy wpływają na poprawę uczucia komfortu. Noszenie soczewek stanie się dzięki temu jeszcze wygodniejsze szczególnie dla osób o suchych, wrażliwych oczach bądź też ze skłonnością do alergii.


Atrea jest marką firmy Fielmann. Oferuje ona szeroki wybór soczewek kontaktowych oraz środków pielęgnacyjnych w rozsądnej cenie, które dostosowane są do różnych potrzeb.