Air Optix Night & Day AQUA

Air Optix Night & Day AQUA

Okryj zalety miękkiej soczewki kontaktowej przepuszczającej najwięcej tlenu spośród wiodących soczewek miesięcznych na rynku! Soczewki na dzień i noc AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA to godny zaufania partner osób prowadzących aktywny i beztroski tryb życia.

Trwały komfort noszenia

Możliwe noszenie bez przerwy do 30 dni i nocy, jeżeli będzie to odpowiednie dla użytkownika

Odporne na powstawanie osadów

Liczba soczewek
Soczewki w opakowaniuCena za soczewkęCena
Sfera
Promień soczewki
Opakowania

Sfera (SPH / PWR)

Parametr sferyczny, tutaj zwany także mocą (Power — PWR), określa optyczną moc soczewki kontaktowej dla każdego oka. Jednostką są dioptrie. Parametry sferyczne (i wszystkie inne parametry korekcji) są podane na karcie soczewek oraz na ich opakowaniu. Przy zamawianiu należy zwrócić uwagę na znak poprzedzający: plus (+) przy dalekowzroczności i minus (-) przy krótkowzroczności. Jeżeli znak poprzedzający nie jest podany, z reguły jest to wartość plus.

Krzywizna bazowa (BC)

Krzywizna bazowa określa zakrzywienie tylnej powierzchni soczewki kontaktowej i odpowiada za prawidłowe osadzenie (dopasowanie) soczewki.

Do darmowej wysyłki brakuje jeszcze 120,00 zł.
Air Optix Night & Day AQUA

Sferyczne, miękkie soczewki kontaktowe AIR OPTIX NIGHT & DAY firmy Alcon zaprojektowano dla osób, które chcą żyć pełnią życia. Nowoczesny, silikonowo-hydrożelowy materiał Lotrafilcon A osiąga zadziwiającą przepuszczalność tlenu na poziomie 175 Dk/t (przy -3,0 dpt.). Dzięki temu AIR OPTIX NIGHT & DAY przepuszczają do Twoich oczu do sześciu razy więcej tlenu niż zwykłe miękkie soczewki hydrożelowe. Ta cecha czyni je idealnym wyborem także w przypadku dużych wad refrakcji.

Na powierzchni AIR OPTIX NIGHT & DAY zastosowano specjalną technologię SmartShield. Otula ona soczewkę kontaktową i uodparnia ją na działanie osadów białkowych i lipidowych z płynu łzowego lub też pozostałości niektórych produktów kosmetycznych. Dzięki temu soczewki jednomiesięczne dłużej pozostają czyste.

Z AIR OPTIX NIGHT & DAY będziesz cieszyć się wyraźnym widzeniem i długotrwale wysokim komfortem noszenia – przez cały miesiąc. Te soczewki na dzień i noc można nosić do 30 dni i nocy bez przerwy – oczywiście na czas popołudniowej drzemki również nie trzeba ich wyjmować. Pamiętaj, że nie każdy może nosić soczewki kontaktowe bez przerwy przez tak długi czas. Zapytaj swojego specjalistę ds. soczewek kontaktowych, czy ciągłe noszenie soczewek na dzień i noc jest odpowiednie dla Twoich oczu.

Instrukcja użytkowania

Proszę przeczytać Instrukcja użytkowania w celu zapewnienia bezpiecznego i zgodnego z przeznaczeniem użytkowania soczewek kontaktowych.

Właściwości
 • MarkaAir Optix
 • ProducenciAlcon
 • Czas noszeniaSoczewki miesięczne
 • Rodzaj soczeweksoczewki sferyczne
 • Uwodnienie24 %
 • Bez konserwantówNie
 • Przepuszczalność tlenu175 Dk/t (przy -3,0 dpt)
 • Średnica soczewki13.8 mm
 • Materiał soczewkiLotrafilcon A
 • Handling TintTak
 • Ochrona UVNie
 • Okres użytkowania po otwarciu30 Dni