• moje konto
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Usługi
  Znajdź salon Fielmann w Twojej okolicy
  Cyfrowe szkła okularowe: Fielmann
  Okulary jednoogniskowe

  Cyfrowe szkła okularowe: Fielmann - Lepsza orientacja i mniejszy stres!

  Coraz częstsze korzystanie z urządzeń cyfrowych to wysiłek dla naszych oczu – szkła okularowe opracowane specjalnie w tym celu stanowią skuteczną pomoc w życiu codziennym.


  Aż do 80-ciu razy spoglądamy przeciętnie w ciągu dnia na cyfrowe urządzenie, jak np. smartfon, tablet itp. Oko jest wtedy zmuszane do tego, aby w ciągu ułamka sekundy przechodzić z dalekich odległości na cyfrowe urządzenie końcowe o względnie małym ekranie.

  Odległość, w której korzystamy z naszych cyfrowych pomocy, jest zwykle znacznie mniejsza niż w przypadku gazety czy książki. Ciągła zmiana kierunku wzroku z obszaru w dali do bliży jest wyzwaniem dla oka. Dodatkowe obciążenie stanowią odbicia z ekranu oraz niebiesko-fioletowe oświetlenie monitora. Nic więc dziwnego, że nasze oczy coraz bardziej się męczą!

  Skutkiem wielogodzinnego korzystania z urządzeń może być wystąpienie problemów z widzeniem, nadwyrężone, zmęczone, suche lub piekące oko. Nieodpowiednia pozycja ciała może wywołać także bóle karku i głowy. Rozwiązaniem są cyfrowe szkła okularowe.

  Czym są cyfrowe szkła okularowe?

  Tak zwane cyfrowe szkła okularowe zostały specjalnie opracowane, by sprostać wymaganiom i potrzebom związanym z widzeniem w dobie cyfryzacji. Dzięki celowemu udoskonaleniu szkieł w obszarze widzenia w bliży oczy są odpowiednio wspomagane. Szkła te można nosić przez cały dzień, stanowią one idealne dopełnienie multimedialnego życia codziennego.

  Wellness dla oczu: cyfrowe szkła okularowe mogą przyczynić się do tego, że oczy poddawane są mniejszemu wysiłkowi i nie jest odczuwane zmęczenie. Ponadto istnieje możliwość, że dzięki temu będą się Państwo mogli lepiej skupić i dłużej koncentrować.

  Dla kogo przeznaczone są cyfrowe szkła okularowe?

  Cyfrowe szkła okularowe są idealne dla osób pomiędzy 30. a 45. rokiem życia, które w wyniku ciągłego korzystania z urządeń cyfrowych zauważyły już pierwsze oznaki zmęczenia wzroku i wzmożonego wysiłku, zwłaszcza w obszarze widzenia w bliży. Nie ma przy tym znaczenia, czy nosili Państwo okulary już wcześniej.

  Pewna droga do własnych okularów z cyfrowymi szkłami: Fielmann

  Aby ustalić moce korekcyjne Państwa okularów wyposażonych w cyfrowe szkła najpierw konieczne jest dokładne określenie wady wzroku. We wszystkich salonach Fielmann wykwalifikowani optycy zbadają ostrość wzroku przy użyciu najnowszych technologii. W każdej chwili i bezpłatnie.

  Aby okulary z cyfrowymi szkłami mogły zagwarantować Państwu wyraźne widzenie, konieczne jest optometryczne dopasowanie: obejmuje ono precyzyjne określenie rozstawu oczu, wysokości źrenic oraz wykonanie innych pomiarów (kąt pantoskopowy, odległość wierzchołka rogówki od tarczy, kąt krzywizny oprawy). Na podstawie tych parametrów szkła okularowe zostaną wycentrowane z dokładnością co do milimetra i wmontowane w oprawę.

  MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
  Ubezpieczenie okularów

  Ubezpieczenie: w cenę okularów wliczone jest całoroczne ubezpieczenie okularów korekcyjnych od pęknięcia, utraty, kradzieży a nawet zgubienia.

  Gwarancja satysfakcji

  W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.


  Trzyletnia gwarancja

  W salonach Fielmann otrzymują Państwo sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z Kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania zgodnie z normą DIN EN ISO 12870.


  Zeichenfläche 4 user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 pobraniem PayPal Visa Mastercard dobirka