• moje konto
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Usługi
  Cyfrowe szkła okularowe: Fielmann
  Okulary jednoogniskowe

  Cyfrowe szkła okularowe: Fielmann - Lepsza orientacja i mniejszy stres!

  Coraz częstsze korzystanie z urządzeń cyfrowych to wysiłek dla naszych oczu – szkła okularowe opracowane specjalnie w tym celu stanowią skuteczną pomoc w życiu codziennym.


  Aż do 80-ciu razy spoglądamy przeciętnie w ciągu dnia na cyfrowe urządzenie, jak np. smartfon, tablet itp. Oko jest wtedy zmuszane do tego, aby w ciągu ułamka sekundy przechodzić z dalekich odległości na cyfrowe urządzenie końcowe o względnie małym ekranie.

  Odległość, w której korzystamy z naszych cyfrowych pomocy, jest zwykle znacznie mniejsza niż w przypadku gazety czy książki. Ciągła zmiana kierunku wzroku z obszaru w dali do bliży jest wyzwaniem dla oka. Dodatkowe obciążenie stanowią odbicia z ekranu oraz niebiesko-fioletowe oświetlenie monitora. Nic więc dziwnego, że nasze oczy coraz bardziej się męczą!

  Skutkiem wielogodzinnego korzystania z urządzeń może być wystąpienie problemów z widzeniem, nadwyrężone, zmęczone, suche lub piekące oko. Nieodpowiednia pozycja ciała może wywołać także bóle karku i głowy. Rozwiązaniem są cyfrowe szkła okularowe.

  Czym są cyfrowe szkła okularowe?

  Tak zwane cyfrowe szkła okularowe zostały specjalnie opracowane, by sprostać wymaganiom i potrzebom związanym z widzeniem w dobie cyfryzacji. Dzięki celowemu udoskonaleniu szkieł w obszarze widzenia w bliży oczy są odpowiednio wspomagane. Szkła te można nosić przez cały dzień, stanowią one idealne dopełnienie multimedialnego życia codziennego.

  Wellness dla oczu: cyfrowe szkła okularowe mogą przyczynić się do tego, że oczy poddawane są mniejszemu wysiłkowi i nie jest odczuwane zmęczenie. Ponadto istnieje możliwość, że dzięki temu będą się Państwo mogli lepiej skupić i dłużej koncentrować.

  Dla kogo przeznaczone są cyfrowe szkła okularowe?

  Cyfrowe szkła okularowe są idealne dla osób pomiędzy 30. a 45. rokiem życia, które w wyniku ciągłego korzystania z urządeń cyfrowych zauważyły już pierwsze oznaki zmęczenia wzroku i wzmożonego wysiłku, zwłaszcza w obszarze widzenia w bliży. Nie ma przy tym znaczenia, czy nosili Państwo okulary już wcześniej.

  Pewna droga do własnych okularów z cyfrowymi szkłami: Fielmann

  Aby ustalić moce korekcyjne Państwa okularów wyposażonych w cyfrowe szkła najpierw konieczne jest dokładne określenie wady wzroku. We wszystkich salonach Fielmann wykwalifikowani optycy zbadają ostrość wzroku przy użyciu najnowszych technologii. W każdej chwili i bezpłatnie.

  Aby okulary z cyfrowymi szkłami mogły zagwarantować Państwu wyraźne widzenie, konieczne jest optometryczne dopasowanie: obejmuje ono precyzyjne określenie rozstawu oczu, wysokości źrenic oraz wykonanie innych pomiarów (kąt pantoskopowy, odległość wierzchołka rogówki od tarczy, kąt krzywizny oprawy). Na podstawie tych parametrów szkła okularowe zostaną wycentrowane z dokładnością co do milimetra i wmontowane w oprawę.

  MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
  Die Nulltarif-Versicherung

  Für nur 10 € Jahresprämie bekommen Sie bei Fielmann eine topmodische Einstärkenbrille in Metall oder Kunststoff, sofort nach Vertragsabschluss und dann alle zwei Jahre eine neue. Außerdem ist Ihre Brille versichert gegen Bruch, Beschädigung und Sehstärkenveränderung. Eine Mehrstärkenbrille erhalten Sie für nur
  50 € Jahresprämie.

  Gwarancja satysfakcji

  W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.


  Trzyletnia gwarancja

  W salonach Fielmann otrzymują Państwo sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z Kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania zgodnie z normą DIN EN ISO 12870.


  Zeichenfläche 4 user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 pobraniem PayPal Visa Mastercard dobirka