• moje konto
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Terminy
  Znajdź salon Fielmann w Twojej okolicy
  Dopasowanie i odbiór okularów
  O okularach

  „Państwa okulary są gotowe!”

  Krok 10: Odbiór i anatomiczne dopasowanie okularów

  Dziesiąty krok na drodze do własnych okularów jest najprzyjemniejszy! To droga do salonu Fielmann po odbiór okularów.


  Podczas odbioru w salonie Fielmann nowe okulary zostaną jeszcze raz anatomicznie dopasowane przez optyka. Czy okulary rzeczywiście wygodnie leżą? Nie powinny uciskać nosa i okolicy uszu ani zsuwać się. Ustalone podczas centrowania punkty odniesienia muszą bez zmian znajdować się przed oczyma. Optyk ponownie z dużym wyczuciem dopasowuje oprawkę okularową.

  Wraz z okularami otrzymuję paszport okularowy, w którym zapisane są wszystkie wartości. „Jeśli pojawiłyby się jakieś problemy, prosimy w każdej chwili przyjść do nas lub do innego salonu Fielmann” mówi pan Schmiedecke, optyk okularowy. Słowo „serwis” piszemy wielkimi literami i oferujemy go bezpłatnie!”

  Kilka dni po moich odwiedzinach w salonie Fielmann przy ulicy Mönckebergstraße w Hamburgu idę w moich nowych okularach progresywnych zadowolona do domu.

  „Super okulary. Skąd je masz...?”, pyta przyjaciółka. Moja odpowiedź: „Okulary: Fielmann!”

  Z całą pewnością! Nasze usługi na drodze do własnych okularów!

  Frank Schmiedecke, mistrz optyki okularowej i kierownik oddziału podkreśla: „Dobre widzenie, odpowiednie ułożenie okularów i dobry wygląd są dla nas bardzo ważne!” W firmie Fielmann przykłada się najwyższą wagę do zadowolenia klienta. Może jednak klient kupując okulary był trochę za odważny i w domu jest niezadowolony? To żaden problem! W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.

  Firma Fielmann to nie tylko lider na rynku cen, firma dominuje również pod względem jakości, usług, know-how i kształcenia. Każdy z tych obszarów jest regularnie sprawdzany, kontrolowany, ulepszany i certyfikowany. Dla wszystkich pracowników firmy Fielmann odbywają się regularne szkolenia. Frank Schmiedecke tak uzasadnia wysokie wymagania w firmie Fielmann: „Swojej mamie nigdy nie sprzedałbym czegoś, do czego nie byłbym w stu procentach przekonany: wysokie wymagania stawiam sobie obsługując każdego klienta!“

  Tak rozumiana obsługa klienta znajduje odzwierciedlenie w sukcesie naszej firmy: co drugie okulary sprzedawane w Niemczech pochodzą z salonów Fielmann. Ponad 90 procent naszych klientów to nasi stali klienci.

  MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
  Gwarancja satysfakcji

  W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.


  Gwarancja zwrotu pieniędzy

  W salonach Fielmann kupują Państwo w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.


  Trzyletnia gwarancja

  W salonach Fielmann otrzymują Państwo sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z Kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania zgodnie z normą DIN EN ISO 12870.


  Zeichenfläche 4 user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 pobraniem PayPal Visa Mastercard dobirka