Męskie okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne męskie

(596)

Filtr

Cena

49 - 1842

Wirtualna przymierzalnia

Kształt okularów

Marka

Kolor oprawy

Kolor szkła

Materiał oprawy

Kategoria filtra

Cena
49 - 1842
Wirtualna przymierzalnia
Kształt okularów
Marka
Kolor oprawy
Kolor szkła
Materiał oprawy
Kategoria filtra


Męskie okulary przeciwsłoneczne: Fielmann

Mężczyzna, który chce się ukryć za ciemnymi okularami nosi je nawet po zachodzie słońca. Jesteś niesfornym chłopakiem, czy goniącym za sukcesem mężczyzną w okularach pilotkach? A może kierowcą samochodu sportowego w okularach tej samej marki co Twój pojazd? Dziś mężczyźni lubią podkreślać swoją osobowość właśnie supermodnymi okularami przeciwsłonecznymi.

Dopiero taki dodatek jak odpowiednie okulary słoneczne sprawiły, że raper P. Diddy, nabrał wizerunku gangstera. Wystarczy wspomnieć króla mody Karla Lagerfelda, który zawsze podkreślał swój styl ciemnymi okularami. Ciemne okulary to znak rozpoznawczy wielu artystów. Brad Pitt, Johnny Depp, Bruno Mars czy Justin Timberlake, wszyscy robią niesamowite wrażenie spoglądając zza ciemnych okularów!

Mężczyźni doceniają dobre materiały. Decydując się na okulary przeciwsłoneczne możesz wybierać spośród różnych materiałów oprawki np. metalu, tytanu, acetatu, czy tworzyw sztucznych. Również w odniesieniu do szkieł okularowych oraz ich kształtu Fielmann spełnia wszystkie życzenia klientów, oferując szkła lustrzane, z barwieniem gradalnym, czy szkła korekcyjne. Wszystko jest możliwe! W naszych butikach optycznych dobierzesz odpowiednie okulary przeciwsłoneczne do kształtu swojej twarzy: modele klasyczne takie jak okulary pilotki lub Ray-BanWayfarer, wyraziste okulary w stylu retro, nerdy lub okulary sportowe. Fielmann oferuje szeroki wybór okularów o najróżniejszych kształtach.


Męskie okulary przeciwsłoneczne w różnych kolorach, kształtach i stylach

Mężczyźni nie dają się tak łatwo „oślepić” przez trendy w modzie! Wiedzą, że okulary przeciwsłoneczne to coś więcej niż tylko modny dodatek świadczący o wyczuciu stylu. Dobre okulary przeciwsłoneczne zapewniają przede wszystkim ochronę! Są niezastąpione w ochronie oczy przed promieniami ultrafioletowymi, filtrują widzialne światło i jednocześnie zapobiegają oślepianiu. Tylko odpowiednie okulary przeciwsłoneczne zapewnią Ci dobrą orientację w terenie podczas górskiej wycieczki czy łapania fal na desce! Fielmann gwarantuje idealne połączenie funkcjonalności z wyczuciem mody i stylu.

Więcej na temat kategorii filtrów

Więcej na temat mody i trendów