Okulary przeciwsłoneczne w myśl zrównoważonego rozwoju

Kochamy duże i rzucające się w oczy okulary przeciwsłoneczne! Na szczęście dla ponadczasowych bestsellerów pojawia się coraz więcej alternatyw zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, które nie odstają od nich pod względem jakości, wyglądu i komfortu.Odkryj naszą kolekcję „elementra”.

Okulary przeciwsłoneczne w myśl zrównoważonego rozwoju

( 199 )
Strony 1 z 10

Okulary przeciwsłoneczne z materiałów odpowiadających idei zrównoważonego rozwoju

Oprawki okularowe z tworzyw sztucznych są ponadczasowymi bestsellerami. Każda oprawka nadaje indywidualnego charakteru – dzięki nieograniczonym możliwościom związanym z jej wyglądem, formą i kolorem. Jednak tworzywo sztuczne jest – mimo wszystkich jego zalet – nadal „sztuczne” i obciąża środowisko. Na szczęście pojawia się coraz więcej alternatyw odpowiadających idei zrównoważonego rozwoju. Firma Fielmann ma je w swojej ofercie.

Okulary przeciwsłoneczne z ochroną UV

W naszej bogatej ofercie znajdziesz zarówno najnowsze trendy pochodzące z kolekcji Fielmann, jak i światowych projektantów i marki, np. Tom Ford, Hugo Boss lub  Gucci. Ale okulary przeciwsłoneczne nie powinny być tylko modnym dodatkiem. Okulary przeciwsłoneczne stanowią konieczną ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym i zapobiegają dzięki temu oślepieniu. Najważniejszym kryterium przy zakupie okularów przeciwsłonecznych jest ochrona UV szkieł. Dlatego wszystkie oferowane w salonach Fielmann okulary przeciwsłoneczne posiadają gwarantowaną ochronę UV.

Więcej informacji na temat ochrony UV

Zamów online bez ryzyka

Firma Fielmann udziela gwarancji satysfakcji – naturalnie także dla zamówień online: w przypadku braku zadowolenia z nowych okularów możesz je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.

Więcej informacji na temat gwarancji Fielmann

Doradztwo na miejscu

Nie masz pewności, jakie okulary będą dla Ciebie odpowiednie? Oczywiście nasi optycy w salonie chętnie doradzą w wyborze pasującego kształtu i wykonają bezpłatnie badanie wzroku.

Umów wizytę już teraz