• moje konto
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Usługi
  Znajdź salon Fielmann w Twojej okolicy

  Made in Italy: nasza collezioneMILANO

  Kolekcja.

  Wyrazista prostota, emocjonująca elegancja: kolekcją collezioneMILANO świętujemy ponadczasowe piękno Mediolanu. Każdą z siedmiu ekskluzywnych oprawek damskich zaprojektowano z ogromnym zamiłowaniem i dobrano ze szczególną starannością. Kolekcja zachwyca niezwykłym połączeniem wyrazistych oprawek z subtelnymi, designerskimi detalami.

  Inspiracja.

  Mediolan – miasto o wielu twarzach i osobowościach. Niepowtarzalnemu połączeniu nowoczesnej elegancji i miejskiego street style Fielmann poświęca swoją bardzo szczególną kolekcję damską: collezioneMILANO. W 100% inspirowana Mediolanem, 100% Made in Italy.

  Modell: MF 042

  Początki.

  Kolekcję collezioneMILANO stworzono w małej manufakturze okularów we włoskiej miejscowości Valli del Cadore. W tej włoskiej kolebce produkcji okularów od pokoleń tworzy się okulary, łącząc pracochłonną sztukę rzemieślniczą z zamiłowaniem do detali, wysokiej jakości materiałami i bezcennym doświadczeniem.

  Modell: MF 038
  MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
  Gwarancja satysfakcji

  W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.


  Gwarancja zwrotu pieniędzy

  W salonach Fielmann kupują Państwo w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.


  Szeroki wybór

  W każdym salonie Fielmann znajdą Państwo ponad 2000 okularów. Znane marki i projektanci o międzynarodowej sławie Szeroki wybór modnych okularów z metalu i tworzywa sztucznego, wszystkie w korzystnych cenach, które gwarantujemy.

  Zeichenfläche 4 user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 pobraniem PayPal Visa Mastercard dobirka