Witamy w sklepie online

Ze względu na zmianę techniczną wszystkie konta klientów musiały zostać dezaktywowane, więc konieczne jest utworzenie nowego konta klienta w sklepie internetowym.  

Przepraszamy za niedogodności. Za powstałe niedogodności oferujemy 20% zniżki na całe zakupy.* Wystarczy wpisać kod Powitanie20 przy następnym zamówieniu i zaoszczędzić w okresie od 17.08.23 do 13.09.23.

Warto mieć konto klienta Fielmann, ponieważ przynosi ono następujące korzyści:

  • Przegląd zamówienia

  • Ekspresowe ponowne zamówienie

  • Proste logowanie  

W naszym nowo zaprojektowanym sklepie internetowym czeka na Ciebie duży wybór soczewek kontaktowych, produktów pielęgnacyjnych, markowych i designerskich okularów przeciwsłonecznych oraz okularów przeciwsłonecznych z kolekcji Fielmann. Zupełna nowość: korekcyjne okulary jednoogniskowe można teraz konfigurować i zamawiać online! 

 W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących konta klienta prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. 

*Kod rabatowy 20% jest ważny jednorazowo na zakup w sklepie internetowym do 13.09.2023 (włącznie). Rabat nie podlega przeniesieniu i nie może być łączony z innymi rabatami ani stosowany do już złożonych zamówień. Wartość bonu nie może zostać wymieniona na gotówkę. W przypadku wymiany lub zwrotu towarów roszczenie o ten rabat wygasa.