Firma Fielmann wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić użytkownikowi najlepszą możliwą obsługę. Kontynuacja przeglądania stron internetowych firmy Fielmann oznacza zgodę użytkownika na korzystanie z plików cookie.

Wyszukiwarka salonów
Fielmann w Państwa okolicy

Trend w modzie okularowej: Fresh Combi

Słońce na skórze, słony wiatr we włosach, bose stopy w piasku – na plaży każda chwila to jakby lato. Nieodłączny element: idealne okulary przeciwsłoneczne! Kształty takie jak pilotki lub styl panto noszone są teraz jako połączenie acetatu z metalem.

Połączenie to dodaje uroku klasycznym kształtom, wyzwala impulsy i staje się szczególnym elementem przyciągającym wzrok w letniej porze roku. Na szkłach okularów krople wody połyskują jak błyszczące perły, odbijają się morze i nieskończenie dalekie niebo. Do tego najpiękniejszy jest promienny uśmiech. Teraz wszystko jest możliwe!

MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
Gwarancja satysfakcji

W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.


Gwarancja zwrotu pieniędzy

W salonach Fielmann kupują Państwo w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.


Trzyletnia gwarancja

W salonach Fielmann otrzymują Państwo sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z Kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania zgodnie z normą DIN EN ISO 12870.