Powrót

atrea care Peroxid

Rodzaj opakowania

Rozmiar

Cena za litr

Oszczędność*

Cena

498,30 zł

29,90 zł

498,30 zł
- 0 %

29,90 zł

156,90 zł
- 69 %

54,90 zł

141,30 zł
- 72 %

98,90 zł

* w stosunku do najmniejszego opakowania
Opakowania
350 ml + 1 Pojemnik na soczewki kontaktowe + 45 Tablety

54,90 zł

z VAT z doliczeniem wysyłka
Dostawa tylko na terenie Polski
Dostawa w ciągu 3-5 dni roboczych
Kupuj online bez ryzyka
 • Nadaje się do wszystkich soczewek kontaktowych
 • Niezawodne czyszczenie i dezynfekcja w 2 godziny
 • Nie zawiera konserwantów
Marka

Atrea

Właściwości
 • Name
  atrea care Peroxid
 • Marka
  Atrea
 • Typ produktu
  Płyny oksydacyjne
 • Odpowiedni dla
  Miękkie soczewki, Twarde soczewki
 • Bez konserwantów
  Tak
 • Treść
  350 ml + 1 Pojemnik na soczewki kontaktowe + 45 Tablety

Płyn oksydacyjny Atrea Care Peroxid to skuteczny środek do pielęgnacji soczewek kontaktowych, który czyści, dezynfekuje i neutralizuje miękkie i twarde soczewki w ciągu jedynie dwóch godzin. Produkt nie zawiera konserwantów i może być stosowany również przez osoby o wrażliwych i alergicznych oczach.

Silny oksydacyjny system czyszczący Atrea Care Peroxid dezynfekuje i czyści przy pomocy 3-procentowego nadtlenku wodoru oraz innowacyjnej dwuwarstwowej tabletki, która skutecznie oczyszcza soczewki ze wszelkich osadów lipidowych i białkowych. Dodatkowo zawarty w płynie powidon, dzięki swoim właściwościom nawilżającym, poprawia komfort noszenia soczewek.


Czyszczenie przy pomocy płynu oksydacyjnego Atrea Care Peroxid jest łatwe oraz mniej czasochłonne. Włóż soczewki do odpowiedniego pojemnika do przechowywania oraz wypełnij go płynem oksydacyjnym. Następnie dodaj dwuwarstwową tabletkę neutralizującą. Zawarte w górnej, białej warstwie tabletki biotechnologiczne substancje czynne skutecznie usuwają lipidy oraz osady powstałe na powierzchni soczewki. Zielona warstwa odpowiada zaś za dezynfekcję oraz neutralizację. Wcześniejsze pocieranie soczewek palcami nie jest konieczne. Twoje soczewki zostaną oczyszczone ze szczególną dbałością i już po dwóch godzinach będą znów gotowe do założenia.


Płyn oksydacyjny Atrea Care Peroxid dokładnie czyści wszystkie rodzaje soczewek kontaktowych i nie zawiera konserwantów, dlatego jest wyjątkowo dobrze tolerowany. Dzięki stosowaniu tego środka również osoby ze skłonnością do alergii będą mogły cieszyć się codzienną higieną i świeżością soczewek, co zapewni im odpowiedni komfort noszenia.


Wskazówka: Pamiętaj, że należy zapobiegać dostaniu się płynu dezynfekującego do oczu przed pełną neutralizacją przy pomocy tabletki. Do przepłukania soczewek oraz pojemnika po skończonym czyszczeniu i dezynfekcji zalecamy użycie naszej soli fizjologicznej Atrea Care Saline.


Atrea jest marką firmy Fielmann. Oferuje ona szeroki wybór soczewek kontaktowych oraz środków pielęgnacyjnych w rozsądnej cenie, które dostosowane są do różnych potrzeb.