Okulary

(949)

Filter

Kolekcja

Kształt okularów

Marka

Kolor oprawy

Materiał oprawy

Kolekcja
Kształt okularów
Marka
Kolor oprawy
Materiał oprawy


Świat okularów: Fielmann

Fielmann jest znany w Niemczech z tego, że sprawił, iż refundowane, nieatrakcyjne okulary na receptę stały się modne i estetyczne. Jako pierwszy optyk, zaoferował 90 gustownych i eleganckich modeli oprawek z metalu i tworzyw sztucznych w 640 wariantach, a modne okulary przestały być symbolem statusu uprzywilejowanych. Dzięki Fielmann, dziś każdy może sobie pozwolić na eleganckie okulary, dopasowane do jego indywidualnych potrzeb.


Nasze butiki optyczne prezentują cały świat mody okularowej: ponad 2000 oprawek, w tym supermodne oprawy z kolekcji Fielmann, oprawki znanych marek i cenionych projektantów. Nasze okulary korekcyjne dla
kobiet, mężczyzn i dzieci charakteryzują się atrakcyjnym designem, a najwyższej klasy soczewki okularowe spełniają wszystkie wymogi, zapewniając komfortowe widzenie na co dzień. Nasza oferta obejmuje również eleganckie i stylowe okulary przeciwsłoneczne, z gwarantowaną ochroną przed promieniowaniem UV.

Nasi optycy chętnie doradzą Ci nie tylko w wyborze oprawy i idealnych szkieł okularowych, ale także w doborze nowych szkieł do posiadanych oprawek i oczywiście modnych okularów przeciwsłonecznych.