• moje konto
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Terminy
  Znajdź salon Fielmann w Twojej okolicy
  Konsultacje dot. soczewek okularowych
  O okularach

  Szkło nie jest równe szkłu!

  Krok 4: Wybór szkieł okularowych

  Czwarty krok na drodze do własnych okularów to wybór szkieł. „Tutaj znowu bardzo istotna jest analiza potrzeb” podkreśla pan Schmiedecke, mistrz optyki okularowej. „Czy osoba nosząca okulary w pracy przyjmuje wielu klientów, kieruje autobusem linii miejskich czy też będąc kominiarzem przemieszcza się po dachach...?” Po zbadaniu wzroku i dobraniu oprawki doradzimy Państwu przy wyborze odpowiednich szkieł okularowych.


  Podczas wybierania szkieł należy podjąć decyzję dotyczącą różnych rodzajów szkieł: na okulary jednoogniskowe lub progresywne, a także decyzję dotyczącą różnych materiałów: szkła szklane lub tworzyw sztucznych, jak CR-39 lub poliwęglan. Bez pomocy optyka klient czuje się zagubiony! Ogółem istnieje kilkaset wariantów szkieł, których powierzchnie można uszlachetnić. Na przykład powłoką utwardzającą, która chroni szkła przed zarysowaniami. Powłoki antyrefleksyjne redukują odbicia światła. Poza tym istnieją uszlachetnienia, które zapobiegają zaparowywaniu szkieł i są odporne na zabrudzenia. Fielmann oferuje bogaty wybór różnych wariantów szkieł i rodzajów powłok uszlachetniających wszystkie pochodzące od wiodących producentów znanych marek.

  Powłoki utwardzające, antyrefleksyjne, barwienia i wiele innych form uszlachetnienia szkieł okularów damskich, męskich i dziecięcych otrzymają Państwo w salonie Fielmann w korzystnych cenach, które gwarantujemy. To, czy dane szkło korekcyjne jest właściwe, uzależnione jest również w bardzo dużym stopniu od indywidualnych potrzeb i wyniku przeprowadzonego badania ostrości wzroku. 90 procent szkieł okularowych wytwarzanych jest obecnie z tworzywa sztucznego. Dobre szkła okularowe są lekkie, odporne na pęknięcia i pokryte powłoką antyrefleksyjną.

  MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
  Gwarancja satysfakcji

  W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.


  Gwarancja zwrotu pieniędzy

  W salonach Fielmann kupują Państwo w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.


  Trzyletnia gwarancja

  W salonach Fielmann otrzymują Państwo sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z Kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania zgodnie z normą DIN EN ISO 12870.


  Zeichenfläche 4 user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 pobraniem PayPal Visa Mastercard dobirka