• moje konto
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Usługi
  Znajdź salon Fielmann w Twojej okolicy
  Okulary narciarskie w salonach Fielmann
  Inne okulary

  Okulary narciarskie i snowboardowe na każdy stok!

  Sporty zimowe to sama przyjemność! Gdy tylko spadnie pierwszy śnieg pasjonaci jazdy na nartach już nie mogą doczekać się wyjazdu w góry. Narciarstwo alpejskie, biegi narciarskie lub deska snowboardowa, trasa biegowa lub zjazdowa, śnieżnobiały stok lub ciemny las: do każdych warunków są odpowiednie okulary narciarskie.


  Dobre okulary narciarskie są idealnie dopasowane, chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV i poprawiają widzenie dzięki specjalnym filtrom. 

  To zasadnicza różnica, czy zjeżdżają Państwo brawurowo ze stoku z prędkością 100 km/h, czy też uprawiają biegi narciarskie. Okulary narciarskie biegacza nie powinny tak dokładnie przylegać do twarzy jak okulary zjazdowca. Narciarze biegowi więcej się pocą i dlatego ważna jest dobra wentylacja szkieł okularowych. Z tego względu do narciarstwa biegowego zaleca się raczej sportowe okulary przeciwsłoneczne niż gogle narciarskie. Ten przykład pokazuje, jakie znaczenie mają okulary, które odpowiadają indywidualnym wymaganiom danej dyscypliny sportu zimowego.

  W każdym salonie Fielmann znajdą Państwo szeroką ofertę przeciwsłonecznych okularów sportowych, które można zakładać razem z kaskiem i których można używać jako okularów narciarskich. W regionach narciarskich nasze salony oferują bogaty wybór gogli. We wszystkich salonach mogą Państwo zamówić sportowe okulary przeciwsłoneczne i gogle narciarskie z korekcją lub bez korekcji. Optyk w salonie Fielmann przedstawi Państwu naszą ofertę okularów narciarskich i udzieli porady.

  Z jednego względu jednakże wzrok wszystkich uprawiających sporty zimowe potrzebuje ochrony. Śnieg i lód odbijając światło słoneczne wzmacnia je: ochrona przed promieniowaniem UV i filtry to dla oczu absolutna konieczność! Bez względu na to, czy jesteś zjazdowcem czy biegaczem narciarskim, saneczkarzem czy snowboardzistą albo też poruszasz się skuterem śnieżnym!

  Dobra widoczność: narciarskie okulary ze szkłami korekcyjnymi

  Brak dobrej widoczności może stwarzać wiele niebezpieczeństw! Inni narciarze, szyldy i barierki, słupki wyznaczające trasę, wyboje i nierówne zlodowaciałe powierzchnie przy wysokich prędkościach muszą być rozpoznane w ciągu ułamka sekundy. Tylko wtedy narciarz na zjeździe może odpowiednio zareagować. Ale również początkujący, spokojnie poruszający się na deskach narciarze powinni dobrze widzieć! Bez narciarskich okularów z indywidualną korekcją narciarze mający wadę wzroku narażeni są na duże ryzyko wypadku.

  Obecnie można prawie wszystkie wady wzroku łatwo skorygować. I tak używając szkieł sferycznych można skorygować krótkowzroczność oraz dalekowzroczność, szkłami torycznymi korygujemy astygmatyzm.

  We wszystkich dyscyplinach zimowych okulary narciarskie z odpowiednią korekcją są niezwykle pomocne: chronią przed wypadkami, zapewniają większe bezpieczeństwo, a ponadto osoby noszące korekcyjne okulary narciarskie mogą nieograniczenie podziwiać piękno krajobrazu.

  W salonie Fielmann mogą Państwo zamówić zarówno sportowe okulary przeciwsłoneczne jak również gogle narciarskie z własną korekcją. Optyk w naszym salonie chętnie udzieli Państwu informacji o różnych możliwościach wyposażenia Państwa okularów narciarskich w szkła optyczne.

  Skorzystajcie Państwo z porady opytyka w naszym salonie, by móc w pełni korzystać z radości, jaką sprawia jazda na nartach. W każdym naszym salonie znajdą Państwo szeroki wybór sportowych okularów przeciwsłonecznych, które nadają się również do jazdy na nartach. Nasi optycy chętnie doradzą Państwu w wyborze i pomogą w zamówieniu indywidualnie wykonanych okularów narciarskich.

  MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
  Gwarancja satysfakcji

  W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.


  Gwarancja zwrotu pieniędzy

  W salonach Fielmann kupują Państwo w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.


  Trzyletnia gwarancja

  W salonach Fielmann otrzymują Państwo sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z Kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania zgodnie z normą DIN EN ISO 12870.


  Zeichenfläche 4 user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 pobraniem PayPal Visa Mastercard dobirka