Firma Fielmann wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić użytkownikowi najlepszą możliwą obsługę. Kontynuacja przeglądania stron internetowych firmy Fielmann oznacza zgodę użytkownika na korzystanie z plików cookie.
Wyszukiwarka salonów
Fielmann w Państwa okolicy
Wyznaczanie trasy
Wyszukiwanie salonu

Fielmann – Państwa optyk we Wrocławiu, Galeria Dominikańska

Adres:

Pl. Dominikanski 3
Galeria Dominikanska
50-159 Wroclaw
Telefon: 071-3468155
Fax: 071-3468156
Telefon

Godziny otwarcia:

Pon. godz. 9.30 – 21.00
Wt. godz. 9.30 – 21.00
Śr. godz. 9.30 – 21.00
Czw. godz. 9.30 – 21.00
Pt. godz. 9.30 – 21.00
Sob. godz. 9.30 – 21.00
Niedz. godz. 10.00 – 20.00

Oferujemy

Okulary

Okulary przeciwsłoneczne

  • Znane marki i projektanci o międzynarodowej sławie
  • Okulary przeciwsłoneczne z korekcją lub bez
  • Filtr UV

Soczewki kontaktowe

O salonie

Salon Fielmann we Wrocławiu, Galeria Dominikańska prezentuje ponad 2000 modnych okularów, znane marki i modele projektantów o międzynarodowej sławie. W korzystnej cenie, którą gwarantujemy. Udzielamy na to gwarancji zwrotu pieniędzy:

Oprócz okularów jednoogniskowych i progresywnych, firma Fielmann oferuje w tym salonie również duży wybór okularów przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych i środków do ich pielęgnacji.

Zapraszamy do skorzystania z porady naszych kompetentnych optyków i skorzystania z bezpłatnego badania wzroku. W każdej chwili.

Fielmann prowadzi w Europie ponad 700 salonów optycznych, również w Państwa okolicy.

Inne salony
MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
Gwarancja satysfakcji

W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.


Gwarancja zwrotu pieniędzy

W salonach Fielmann kupują Państwo w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.


Trzyletnia gwarancja

W salonach Fielmann otrzymują Państwo sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z Kolekcji Fielmann przeszły pomyślnie kontrolę użytkowania zgodnie z normą DIN EN ISO 12870.


Ubezpieczenie okularów

Ubezpieczenie: w cenę okularów wliczone jest całoroczne ubezpieczenie okularów korekcyjnych od pęknięcia, utraty, kradzieży a nawet zgubienia.

Bezpłatne badanie ostrości wzroku

Kompetentni optycy określą Państwa ostrość widzenia korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.
Szeroki wybór

W każdym salonie Fielmann znajdą Państwo ponad 2000 okularów. Znane marki i projektanci o międzynarodowej sławie Szeroki wybór modnych okularów z metalu i tworzywa sztucznego, wszystkie w korzystnych cenach, które gwarantujemy.