• moje konto
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Usługi

  Fielmann: Made in Italy.

  Fielmann prezentuje swoją kolekcję Made in Italy: łączy ona w sobie niemiecką precyzję z włoską sztuką rzemieślniczą. Klasyczne modele najwyższej jakości, zaprojektowane dla zapewnienia maksymalnego komfortu. To luksus, który można nosić każdego dnia. 

  Kolekcja obejmuje również ekskluzywną serię collezioneMILANO, która składa się z siedmiu eleganckich i stylowych oprawek damskich. W 100% inspirowana Mediolanem, 100% Made in Italy. 

  Kolekcja Fielmann Made in Italy powstaje w Dolinie Cadore, kolebce wytwarzania okularów. Tutaj od ponad stu lat sumiennie i z dbałością o szczegóły wykonuje się ręcznie okulary z najlepszych materiałów. Fielmann kontynuuje tę tradycję.

  Rezultat: idealne kąty i eleganckie zagięcia, modne szczegóły i wyjątkowe kolory. Ponadczasowy design kolekcji Made in Italy liczącej ponad 50 opraw do okularów cechuje wyjątkowy styl i wyraz.

  Ponadto każda para okularów jest dokładnie sprawdzana pod względem jakości. Kontrola ta dotyczy to zarówno powierzchni jak i zawiasów.

  Made in Italy: Fielmann

  MODA, JAKOŚĆ I KORZYSTNE CENY. ŚWIADCZENIA FIRMY FIELMANN.
  Gwarancja satysfakcji

  W salonach Fielmann kupują Państwo bez ryzyka. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z nowych okularów, mogą Państwo je wymienić lub oddać, a my zwrócimy cenę zakupu. W każdej chwili.


  Gwarancja zwrotu pieniędzy

  W salonach Fielmann kupują Państwo w korzystnych cenach, które gwarantujemy. Jeżeli w ciągu 6 tygodni od zakupu zobaczą Państwo takie same okulary oferowane gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie okulary z powrotem i zwróci cenę zakupu.


  Szeroki wybór

  W każdym salonie Fielmann znajdą Państwo ponad 2000 okularów. Znane marki i projektanci o międzynarodowej sławie Szeroki wybór modnych okularów z metalu i tworzywa sztucznego, wszystkie w korzystnych cenach, które gwarantujemy.

  Zeichenfläche 4 user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 BlikLight pobraniem PayPal Visa Mastercard dobirka