Made in Italy

Fielmann: Made in Italy.

Fielmann prezentuje swoją kolekcję Made in Italy: łączy ona w sobie niemiecką prezycję z włoską sztuką rzemieślniczą. Klasyczne modele najwyższej jakości, zaprojektowane dla zapewnienia maksymalnego komfortu. To luksus, który można nosić każdego dnia.

Obejmuje to również najnowszą część tej kolekcji: collezioneECCELLENZE – naszą pierwszą kolekcję wykonaną ze bioacetatu.

Kolekcja Fielmann Made in Italy powstaje w Dolinie Cadore, kolebce wytwarzania okularów. Tutaj od ponad stu lat sumiennie i z dbałością o szczegóły wykonuje się ręcznie okulary z najlepszych materiałów. Fielmann kontynuuje tę tradycję.

Rezultat: idealne kąty i eleganckie zagięcia, modne szczegóły i wyjątkowe kolory. Ponadczasowy design kolekcji Made in Italy liczącej ponad 50 opraw do okularów cechuje wyjątkowy styl i wyraz.

Ponadto każda para okularów jest dokładnie sprawdzana pod względem jakości. Kontrola ta dotyczy to zarówno powierzchni jak i zawiasów.

Made in Italy

Okulary

Made in Italy

collezione ECCELLENZE

Made in Italy

collezione ECCELLENZE

Kolekcja.

Doskonała koncepcja we włoskim wydaniu: collezioneECCELLENZE. Najnowsza część naszej kolekcji Made in Italy jest poświęcona finezji włoskiej sztuki rzemieślniczej. Kolekcja collezioneECCELLENZE – produkowana ręcznie w dolinie Cadore, kolebce włoskiej sztuki wytwarzania okularów – jest naszą pierwszą kolekcją wykonaną ze bioacetatu.

Inspiracja.

Wzornictwo jest inspirowane krajobrazem Włoch oraz elementami, które rozsławiły włoską sztukę rzemieślniczą na całym świecie. Doskonała harmonia koloru i formy sprawia, że okulary te stają się tym, czym są: przykładem doskonałej włoskiej sztuki rzemieślniczej.

Początki.

Okulary z kolecji collezioneECCELENZE są z wielką starannością wytwarzane ręcznie z czystego bioacetatu z Włoch – tym samym są częścią naszej pierwszej kolekcji, w której wszystkie oprawki są wykonane ze bioacetatu. To bardziej zrównoważony materiał, który spełnia nasze najwyższe wymagania jakościowe.

Szeroki wybór okularów

W każdym z naszych salonów i w naszym sklepie online prezentujemy cały świat mody okularowej. Od naszych kolekcji Fielmann aż po wielkie marki i międzynarodowych projektantów: w Fielmann można znaleźć wysokiej jakości okulary korekcyjne z acetatu, tworzyw sztucznych i metalu. Niezależnie od tego, czy mowa jest o okularach damskichmęskich, dziecięcych, nowych szkłach do posiadanych oprawek, czy też o nowoczesnych okularach przeciwsłonecznych – nasi optycy chętnie udzielą porad w wyborze odpowiednich okularów. Chcesz dowiedzieć się więcej już teraz? W tym miejscu można uzyskać więcej informacji na temat oprawek okularowych i soczewek okularowych.

Bezpłatne badanie wzroku w salonie Fielmann

Test wzroku online jest tylko pierwszą wskazówką dotyczącą Twojej zdolności widzenia. W celu określenia indywidualnej zdolności widzenia i prawidłowych mocy korekcyjnych niezbędne jest jednak pełne badanie ostrości wzroku. Zapraszamy do salonu Fielmann i wykonania bezpłatnego badania wzroku w pełnym zakresie.

Umów termin wizyty teraz

Gwarantowana ochrona UV

Najważniejszym kryterium przy zakupie okularów przeciwsłonecznych powinna być gwarantowana przez szkła ochrona przed promieniowaniem UV. Albowiem „oparzenia słoneczne” są niebezpiecznie nie tylko dla naszej skóry, lecz również dla naszych oczu. Przede wszystkim osoby o wrażliwych oczach – dzieci i pacjenci po operacji katarakty (zaćmy) – koniecznie powinny nosić okulary przeciwsłoneczne. Dlatego wszystkie nasze okulary przeciwsłoneczne posiadają gwarantowaną ochronę UV: wszystkie okulary przeciwsłoneczne w salonach Fielmann posiadają znak CE, są więc zgodne z normą DIN EN ISO 12312-1 oraz z dyrektywą 89/686 WE. We własnym laboratorium kontrolujemy właściwości transmisyjne, przydatność w ruchu drogowym oraz ochronę przed promieniowaniem UV.

Więcej na temat ochrony przed promieniowaniem UV

Kupuj w salonie Fielmann w gwarantowanych, korzystnych cenach

W salonach Fielmann kupujesz w gwarantowanych, korzystnych cenach. Jeżeli w ciągu sześciu tygodni od zakupu zobaczysz taki sam produkt oferowany gdzie indziej w bardziej korzystnej cenie, Fielmann przyjmie go z powrotem i zwróci cenę zakupu. Jest to oczywiście tylko jedna z wielu usług oferowanych przez firmę Fielmann. Nasze usługi i gwarancje.