Hyal-Drop multi 10ml

Hyal-Drop multi 10ml

Łagodząca świeżość dla Twoich oczu: krople do oczu Biotrue MDO łagodzą suchość oczu dzięki zawartości nawilżającego kwasu hialuronowego i podnoszą komfort noszenia miękkich i twardych soczewek kontaktowych. Środek nawilżający można łatwo zastosować podczas noszenia soczewek kontaktowych, jest on również odpowiedni do użytku ciągłego.

Bez konserwantów, o długim terminie ważności

Optymalizują komfort noszenia Twoich soczewek (miękkich oraz twardych/stabilnokształtnych)

Kwas hialuronowy zapewnia intensywne nawilżenie zmęczonym i obciążonym oczom

Wielkość opakowania
Wielkość opakowaniacena za 100mlcena
10279,00 zł27,90 zł
Opakowania

27,90 zł
Do 31 grudnia 2021 to my ponosimy koszty wysyłki.
z VAT, bezpłatna wysyłka

Dostawa tylko na terenie Polski

Dostawa w ciągu 1 - 2 dni roboczych

Hyal-Drop multi 10ml

Krople do oczu Biotrue MDO firmy Bausch + Lomb łagodzą objawy suchości i łzawienia oczu oraz zapewniają długotrwałe nawilżenie. W pomieszczeniu i suchym powietrzu lub podczas intensywnej pracy przy monitorze szybko mogą pojawić się objawy zmęczenia oczu, które zauważalnie pogarszają komfort noszenia soczewek kontaktowych.

Kroplami Biotrue MDO po prostu zakrapla się oczy – i nie trzeba w tym celu zdejmować soczewek kontaktowych. Krople Biotrue MDO można stosować z hydrożelowymi lub silikonowo-hydrożelowymi miękkimi soczewkami kontaktowymi oraz z soczewkami stabilnokształtnymi. Substancja nawilżająca – kwas hialuronowy – daje oczom nową świeżość i nawilżenie.

Dzięki płynnej postaci stosowanie kropli do oczu jest bardzo proste. Mimo to pozostają one w oku przez długi czas. Ponieważ krople Biotrue MDO nie zawierają żadnych konserwantów, są bardzo dobrze tolerowane i nadają się do długotrwałego stosowania. Krople do oczu Biotrue EDO w ampułkach jednodawkowych są wyjątkowo przydatne w podróży.

Okres trwałości kropli Biotrue MDO wynosi 6 miesięcy od daty otwarcia. Buteleczka o pojemności 10 ml wystarcza na ponad 100 użyć.

Właściwości
  • MarkaHyal-Drop
  • ProducenciBausch & Lomb
  • Rodzaj środka pielęgnacyjnegoRoztwór nawilżający
  • Odpowiednie dlaMiękkie soczewki
  • Bez konserwantówTak
  • Zakres dostawy1x 10 ml
  • Numer przedmiotu1001458