Powrót

Boston Simplus

WYPRZEDANE
Rodzaj opakowania

Rozmiar

Cena za litr

Cena

120 ml
241,70 zł

29,00 zł

Opakowania
120 ml + 1 Pojemnik na soczewki kontaktowe

29,00 zł

z VAT z doliczeniem wysyłka
Dostawa tylko na terenie Polski
Aktualnie niedostępne
Kupuj online bez ryzyka
 • Odpowiedni do twardych/stabilnokształtnych soczewek kontaktowych
 • Z dwuskładnikowym środkiem zatrzymującym wilgoć i poprawiającym nawilżenie
 • Do czyszczenia, dezynfekcji, usuwania osadów białkowych i przechowywania
Marka

Boston

Właściwości
 • Name
  Boston Simplus
 • Marka
  Boston
 • Producent
  Bausch & Lomb
 • Typ produktu
  Płyn wielofunkcyjny
 • Odpowiedni dla
  Twarde soczewki
 • Bez konserwantów
  Nie
 • Treść
  120 ml + 1 Pojemnik na soczewki kontaktowe

Wielofunkcyjny płyn Boston Simplus firmy Bausch + Lomb to uniwersalne rozwiązanie do pielęgnacji twardych soczewek kontaktowych do stosowania na wszystkich etapach pielęgnacji. Czyści, dezynfekuje, usuwa osady białkowe i zwiększa komfort noszenia soczewek dzięki ich lepszemu nawilżeniu.

Jeden preparat do wszystkiego: uniwersalne rozwiązanie Boston Simplus firmy Bausch + Lomb czyni pielęgnację stabilnokształtnych soczewek kontaktowych szczególnie łatwą. Innowacyjny jednobutelkowy płyn może być używany do wszystkich czynności pielęgnacyjnych, które w innym przypadku wymagałyby użycia wielu preparatów przeznaczonych do soczewek kontaktowych.

Podczas noszenia soczewek kontaktowych na ich powierzchni gromadzą się zanieczyszczenia: większe zanieczyszczenia, takie jak kurz, niewidoczne drobnoustroje oraz osady lipidowe i białkowe pochodzące z płynu łzowego użytkownika. Ta warstwa zanieczyszczeń ujemnie wpływa na higienę i komfort użytkowania soczewek, może także pogorszyć jakość widzenia. Płyn wielofunkcyjny Boston Simplus usuwa zabrudzenia powierzchniowe, przeciwdziała szkodliwym drobnoustrojom i usuwa uporczywe osady.

Soczewki należy umieścić w płynie do soczewek kontaktowych na co najmniej cztery godziny lub na noc. Przed założeniem soczewek należy je potrzeć i spłukać płynem Boston Simplus. Wielopolimerowy system zawarty w wielofunkcyjnym płynie Boston Simplus tworzy film ochronny, który otacza Twoje soczewki kontaktowe jak płaszcz. Taki film ochronny ma wiele zalet: optymalizuje zwilżanie soczewek kontaktowych, dzięki czemu pozostają one przyjemnie nawilżone, elastyczne i zapewniają wysoki komfort noszenia. Jednocześnie przeciwdziała on tworzeniu się nowych osadów na materiale soczewki. Dzięki temu soczewki dłużej pozostaną czyste i przyjemne w noszeniu.