Powrót

Biotrue

WYPRZEDANE
Rodzaj opakowania

Rozmiar

Cena za litr

Oszczędność*

Cena

99,00 zł

9,90 zł

114,70 zł
- 16 %

34,40 zł

* w stosunku do najmniejszego opakowania
Opakowania
100 ml + 1 Pojemnik na soczewki kontaktowe

9,90 zł

z VAT z doliczeniem wysyłka
Dostawa tylko na terenie Polski
Aktualnie niedostępne
Kupuj online bez ryzyka
 • Wartość pH odpowiada wartości pH zdrowego płynu łzowego
 • Hialuronian zapewnia doskonały komfort noszenia do 20 godzin
 • Wyjątkowe czyszczenie i dezynfekcja miękkich soczewek kontaktowych
Marka

Biotrue

Właściwości
 • Name
  Biotrue
 • Marka
  Biotrue
 • Producent
  Bausch & Lomb
 • Typ produktu
  Płyn wielofunkcyjny
 • Odpowiedni dla
  Miękkie soczewki
 • Bez konserwantów
  Nie
 • Treść
  100 ml + 1 Pojemnik na soczewki kontaktowe

Zainspirowany naturalną biologią Twoich oczu, płyn wielofunkcyjny Biotrue firmy Bausch + Lomb zapewnia skuteczne czyszczenie hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych soczewek kontaktowych. Dzięki naturalnej wartości PH oraz substancji nawilżającej – hialuronianu Twoje soczewki kontaktowe będą nosić się komfortowo i pozostaną nawilżone i świeże przez długi czas.

Uniwersalny płyn Biotrue firmy Bausch + Lomb łączy dokładne czyszczenie i dezynfekcję soczewek kontaktowych z długotrwałym komfortem noszenia. Formuła płynu do soczewek kontaktowych została opracowana z uwzględnieniem naturalnych właściwości oczu, dzięki czemu Biotrue dysponuje wieloma pozytywnymi cechami naturalnego płynu łzowego.

Płyn do soczewek kontaktowych Biotrue aktywnie przeciwdziała zanieczyszczeniom i obecności szkodliwych drobnoustrojów na Twoich soczewkach kontaktowych. W celu oczyszczenia na obie strony soczewki kontaktowej należy nanieść trzy krople i pocierać je przez około 20 sekund. Następnie przez pięć sekund starannie płukać obie strony soczewki za pomocą płynu wielofunkcyjnego. Następnie soczewki należy zanurzyć w uniwersalnym roztworze Biotrue na co najmniej 4 godziny w celu całkowitego oczyszczenia i dezynfekcji. Biotrue wspomaga naturalne działanie antybakteryjne różnych białek obecnych w ludzkim płynie łzowym.

W ten sposób płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych pomaga Twoim oczom w samodzielnej obronie. Wielofunkcyjny płyn Biotrue jest wyjątkowo dobrze tolerowany: jego wartość pH wynosi 7,5, co odpowiada wartości pH zdrowego płynu łzowego. Zintegrowany składnik nawilżający hialuronian otula Twoje soczewki kontaktowe trwałą warstwą wilgoci sprawiając, że pozostają one gładkie i świeże. Dzięki temu możesz przez cały dzień cieszyć się niczym niezakłóconym komfortem noszenia soczewek.