atrea select 1 day multifocal

atrea select 1 day multifocal

Multifokalne soczewki jednodniowe Atrea Select to doskonałe soczewki do noszenia całodziennego. Dzięki długotrwałemu nawilżeniu zapewniają całodzienny komfort i wykazują się bardzo dobrą tolerancją spontaniczną. Idealne także dla osób używających soczewek kontaktowych okazjonalnie, np. podczas uprawiania sportu.

· Technologia nawilżania aktywowana mruganiem

· Płyn do przechowywania ze środkiem zwilżającym

· Proste i elastyczne w użytkowaniu

· Nie wymagają czyszczenia i pielęgnacji

Liczba soczewek
Soczewki w opakowaniuCena za soczewkęCena
Sfera
Addycja
Promień soczewki
Opakowania

Sfera (SPH / PWR)

Parametr sferyczny, tutaj zwany także mocą (Power — PWR), określa optyczną moc soczewki kontaktowej dla każdego oka. Jednostką są dioptrie. Parametry sferyczne (i wszystkie inne parametry korekcji) są podane na karcie soczewek oraz na ich opakowaniu. Przy zamawianiu należy zwrócić uwagę na znak poprzedzający: plus (+) przy dalekowzroczności i minus (-) przy krótkowzroczności. Jeżeli znak poprzedzający nie jest podany, z reguły jest to wartość plus.

Addycja (ADD)

Addycja określa moc soczewki kontaktowej potrzebną do ostrego widzenia w bliży, jako uzupełnienie mocy do dali (F) . Wartość addycji wynika z różnicy parametru sfery dla dali (F) i parametru sfery dla widzenia w bliży (N). Podaje się ją w dioptriach. Addycja jest zawsze wartością dodatnią i zwykle jest identyczna dla jednego i drugiego oka. Dlatego często podaje się ją tylko raz.

Krzywizna bazowa (BC)

Krzywizna bazowa określa zakrzywienie tylnej powierzchni soczewki kontaktowej i odpowiada za prawidłowe osadzenie (dopasowanie) soczewki.

Do darmowej wysyłki brakuje jeszcze 120,00 zł.
atrea select 1 day multifocal

W miękkich, multifokalnych soczewkach jednodniowych Atrea Select 1 day multifocal zastosowano specjalną technologię nawilżania, co sprawia, że komfort ich noszenia jest trwały. Płyn do przechowywania w opakowaniu typu blister zawiera środek zwilżający, który zapewnia większą elastyczność i spontaniczną adaptację. Dzięki łatwości i elastyczności użytkowania soczewki kontaktowe optymalnie nadają się również do okazjonalnego noszenia, na przykład podczas uprawiania sportu. Soczewek jednodniowych nie trzeba czyścić ani pielęgnować. Cała obsługa ogranicza się do codziennego wyjęcia świeżej soczewki z opakowania i wyrzucenia jej wieczorem. Soczewki jednodniowe Atrea Select 1 day multifocal to wyjątkowo trafny wybór dla osób ze starczowzrocznością (prezbiopią) noszących soczewki kontaktowe. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji progresywne soczewki kontaktowe umożliwiają widzenie od bliży, przez zakresy pośrednie, aż do dali. Atrea jest marką soczewek kontaktowych firmy Fielmann. Oferuje ona szeroki wybór soczewek jednodniowych i miesięcznych dostosowanych do różnych potrzeb i wymagań. Należy pamiętać, że w przypadku multifokalnych soczewek kontaktowych zmiana ich marki lub typu jest kwestią wymagającą dodatkowych działań. Dlatego przed kolejnym zamówieniem soczewek należy bezwzględnie skonsultować się z certyfikowanym specjalistą w dziedzinie soczewek kontaktowych firmy Fielmann. Zachęcamy do umówienia terminu wizyty przez internet.

Instrukcja użytkowania

Proszę przeczytać Instrukcja użytkowania w celu zapewnienia bezpiecznego i zgodnego z przeznaczeniem użytkowania soczewek kontaktowych.

Markaatrea
Właściwości
 • Markaatrea
 • ProducenciFielmann
 • Czas noszeniaSoczewki jednodniowe
 • Rodzaj soczeweksoczewki wieloogniskowe
 • Uwodnienie69 %
 • Przepuszczalność tlenu26 Dk/t (przy -3,0 dpt)
 • Średnica soczewki14.0 mm
 • Materiał soczewkiNelfilcon A
 • Handling TintTak
 • Ochrona UVNie
 • Okres użytkowania po otwarciu1 Dzień