Powrót

atrea care Saline

Rodzaj opakowania

Rozmiar

Cena za litr

Oszczędność*

Cena

129,00 zł

12,90 zł

60,80 zł
- 53 %

21,90 zł

* w stosunku do najmniejszego opakowania
Opakowania
360 ml

21,90 zł

z VAT z doliczeniem wysyłka
Dostawa tylko na terenie Polski
Dostawa w ciągu 3-5 dni roboczych
Kupuj online bez ryzyka
 • Wielofunkcyjny środek do pielęgnacji soczewek kontaktowych
 • Odpowiedni dla wszystkich miękkich i twardych soczewek
 • Sprawdza się również w przypadku wrażliwych oczu
Marka

Atrea

Właściwości
 • Name
  atrea care Saline
 • Marka
  Atrea
 • Typ produktu
  Sól fizjologiczna
 • Odpowiedni dla
  Miękkie soczewki, Twarde soczewki
 • Bez konserwantów
  Nie
 • Treść
  360 ml
Atrea Care Saline jest roztworem soli fizjologicznej o wszechstronnym zastosowaniu, używanym do przepłukiwania miękkich i twardych soczewek kontaktowych oraz rozpuszczania tabletek do usuwania białek. Ten sterylny płyn nie zawiera klasycznych konserwantów i dlatego może być stosowany podczas codziennej pielęgnacji nawet bardziej wrażliwych oczu.

Wybierając płyn Atrea Care Saline, otrzymasz delikatną sól fizjologiczną, która będzie doskonałym wsparciem w codziennej pielęgnacji i higienie soczewek kontaktowych. Po czyszczeniu lub dezynfekcji przepłucz swoje soczewki kontaktowe izotoniczną solą fizjologiczną, aby pozbyć się cząsteczek brudu oraz ewentualnych pozostałości środków czyszczących. Również przed umieszczeniem soczewek w pojemniku do przechowywania należy przepłukać je płynem Atrea Care Saline, aby nie dopuścić do zanieczyszczenia pojemnika cząsteczkami brudu. Zalecane jest również płukanie soczewek kontaktowych bezpośrednio przed założeniem ich na oczy w celu pozbycia się ewentualnych pozostałości środków do pielęgnacji. Aby oczyścić soczewki ze wszelkich osadów, należy rozpuścić tabletkę odbiałczającą w soli fizjologicznej.


Sól fizjologiczna Atrea Care Saline to wszechstronny produkt do pielęgnacji soczewek kontaktowych, który nie zawiera klasycznych konserwantów i dlatego jest bardzo dobrze tolerowany. Zawarty w płynie chloryn sodu to konserwant o działaniu utleniającym, który w zetknięciu z powierzchnią oka ulega neutralizacji i rozkłada się na jony sodu i chlorku, tlen oraz wodę, dzięki czemu sprawdza się również w przypadku wrażliwych oczu.


Atrea jest marką firmy Fielmann. Oferuje ona szeroki wybór soczewek kontaktowych oraz środków pielęgnacyjnych w rozsądnej cenie, które dostosowane są do różnych potrzeb.