Air Optix Night & Day AQUA

Air Optix Night & Day AQUA

Poznaj zalety miękkiej soczewki kontaktowej najbardziej przepuszczalnej dla tlenu wśród wszystkich wiodących na rynku soczewek miesięcznych! Soczewki na dzień i noc AIR OPTIX NIGHT & DAY AQUA są niezawodnym partnerem dla osób prowadzących aktywny i pogodny styl życia.

Odporność na osady

Do 30 dni i nocy nieprzerwanego noszenia soczewek kontaktowych, przy braku przeciwwskazań

Trwały komfort noszenia

Liczba soczewek
Soczewki w opakowaniucena za soczewkęcena
Sfera
Promień soczewki
Opakowania

Sfera (SPH / PWR)

Parametr sferyczny, tutaj zwany także mocą (Power — PWR), określa optyczną moc soczewki kontaktowej dla każdego oka. Jednostką są dioptrie. Parametry sferyczne (i wszystkie inne parametry korekcji) są podane na karcie soczewek oraz na ich opakowaniu. Przy zamawianiu należy zwrócić uwagę na znak poprzedzający: plus (+) przy dalekowzroczności i minus (-) przy krótkowzroczności. Jeżeli znak poprzedzający nie jest podany, z reguły jest to wartość plus.

Krzywizna bazowa (BC)

Krzywizna bazowa określa zakrzywienie tylnej powierzchni soczewki kontaktowej i odpowiada za prawidłowe osadzenie (dopasowanie) soczewki.

Air Optix Night & Day AQUA

Sferyczne miękkie soczewki kontaktowe Alcon AIR OPTIX NIGHT&DAY zostały stworzone dla ludzi, którzy chcą żyć pełnią życia. Nowoczesny materiał silikonowo-hydrożelowy Lotrafilcon A osiąga nadzwyczajnie niezwykle współczynnik przepuszczalności tlenu 175 Dk/t (przy -3,0 dpt.). Oznacza to, że soczewki AIR OPTIX NIGHT & DAY przepuszczają do sześciu razy więcej tlenu do Twojego oka niż tradycyjne miękkie hydrożelowe soczewki kontaktowe. Ta właściwość sprawia, że są one idealnym wyborem nawet w przypadku dużych wad refrakcji.

Powierzchnia AIR OPTIX NIGHT & DAY posiada specjalną technologię SmartShield. Powleka ona soczewkę kontaktową i uodparnia ją na działanie osadów takich jak białka i tłuszcze z płynu łzowego lub pozostałości niektórych produktów kosmetycznych. Dzięki temu soczewki miesięczne pozostają dłużej czyste.

Z AIR OPTIX NIGHT & DAY będziesz cieszyć się wyraźnym widzeniem i trwałym komfortem przez cały miesiąc. Te soczewki kontaktowe na dzień i noc można nosić bez przerwy do 30 dni i nocy – i oczywiście mogą pozostać na oku podczas popołudniowej drzemki. Uwaga: nie każdy może nosić soczewki kontaktowe non stop przez tak długi czas. Prosimy skonsultować się ze specjalistą w celu ustalenia, czy Twoje oczy nadają się do ciągłego noszenia soczewek w dzień i w nocy.

Instrukcja użytkowania

Proszę przeczytać Instrukcja użytkowania w celu zapewnienia bezpiecznego i zgodnego z przeznaczeniem użytkowania soczewek kontaktowych.

Właściwości
 • MarkaAir Optix
 • ProducenciAlcon
 • Czas noszeniaSoczewki miesięczne
 • Rodzaj soczeweksoczewki sferyczne
 • Uwodnienie24 %
 • Bez konserwantówNie
 • Przepuszczalność tlenu175 Dk/t (przy -3,0 dpt)
 • Średnica soczewki13.8 mm
 • Materiał soczewkiLotrafilcon A
 • Handling TintTak
 • Ochrona UVNie
 • Okres użytkowania po otwarciu30 Dni