Zeichenfläche 4 Servi c e d a c oustique auditi v e Servizio per appa r e c chi acustici user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 PayPal Visa Mastercard
  • Okulary
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Soczewki kontaktowe
  • Porady
  • Usługi

  Fielmann w nowej odsłonie w Szczecinie!

  Znajdziesz swoją parę. W salonie Fielmann w Szczecinie.

  Wiemy, że wybór tej jednej, idealnej pary okularów nie jest łatwy. Czasem potrzeba Ci wielu prób, innym razem trafiasz na tę jedyną od razu. Dlatego, kiedy w końcu powiesz „tak” i zdecydujesz się na konkretny model rozpocznie się kolejna, piękna historia. W naszych salonach czeka na Ciebie 2000 oprawek - nie tylko renomowanych marek, ale również z kolekcji Fielmann. Przyjdź, a pomożemy Ci znaleźć tę jedyną parę.

  Dla wspólnego bezpieczeństwa wprowadziliśmy sprawdzone naukowo standardy higieny we wszystkich naszych salonach. Dodatkowo możesz umówić termin wizyty online. Przewiń w dół strony i kliknij  „Umówienie terminu wizyty online”.

  Wyznaczanie trasy

  Adres

  Al. Wojska Polskiego 21
  70-470 Szczecin
  Telefon: 091-4320752
  TELEFON
  Umówienie terminu wizyty online

  Godziny otwarcia

  Pon.godz.9.00 – 19.00
  Wt.godz.9.00 – 19.00
  Śr.godz.9.00 – 19.00
  Czw.godz.9.00 – 19.00
  Pt.godz.9.00 – 19.00
  Sob.godz.9.00 – 16.00

  Umów termin wizyty online w celu zbadania wzroku i uzyskania porady.

  Gwarancje w salonie Fielmann
  Gwarancja zwrotu pieniędzy

  Jeśli w ciągu 6 tygodni po dokonaniu zakupu w salonie Fielmann znajdziesz gdzie indziej taki sam produkt w niższej cenie, przyjmiemy towar z powrotem i zwrócimy Ci pieniądze.

  Gwarancja satysfakcji

  Jeśli Twoje nowe okulary nie spełniają Twoich oczekiwań przyjmiemy je z powrotem i zwrócimy Ci pieniądze. W każdej chwili.

  3 lata gwarancji na nasze okulary

  W salonach Fielmann kupujesz sprawdzoną jakość. Wszystkie oprawy z kolekcji Fielmann, dla dorosłych i dla dzieci, spełniają wymogi normy DIN EN ISO 12870.